1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Kokakolicar Eden Nizaeden
Последна активност:
4 февруари 2013 во 03:04
Зачленет на:
17 мај 2012
Мислења:
81
Допаѓања:
150
Поени од трофеи:
33
Пол:
Машки
Роденден:
март 13

Сподели:

Kokakolicar Eden Nizaeden

Активен Член, Машки

Да ме интересираа твоите мислења и ставови, никогаш немаше да создадам свои..!! 18 мај 2012

Kokakolicar Eden Nizaeden последен пат беше виден/а како:
4 февруари 2013