1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Каде летово на одмор?

Дискусија во форумот 'Патување' започната од Sara, 15 февруари 2012.

 1. stole04

  stole04 Староседелец

  Зачленет на:
  23 мај 2012
  Мислења:
  37
  Допаѓања:
  12
 2. Aristokrat

  Aristokrat Староседелец

  Зачленет на:
  27 февруари 2012
  Мислења:
  2,655
  Допаѓања:
  3,335
  Хавајските острови мадам
   
 3. Saladin

  Saladin Unbaised
  Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,993
  Допаѓања:
  9,620
  Спортска доби? :D
   
 4. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Соседите не. Грција не, Албанија не. :)
   
  На Aristokrat му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Aristokrat

  Aristokrat Староседелец

  Зачленет на:
  27 февруари 2012
  Мислења:
  2,655
  Допаѓања:
  3,335
  Цар е
  Јас и тие пари кои ги иам ги изгубив,каква спортска :(
   
 6. Outrider

  Outrider A Witty Cat
  Член на администрација

  Зачленет на:
  23 мај 2013
  Мислења:
  4,725
  Допаѓања:
  5,266
  Порано имав екстремно добра идеја за квази временско патување, значи некоја територија/остров каде што се` би било како да речеме во 1930-те, без нет, плазми, мобилни, некој вид на псевдо тајм травел, постери со Хемфри Богарт, автомобили и автобуси од тоа време, музика филмови книги, арт деко архитектура, би било јако сигурно има раја која би сакала такво нешто ама за жал бидејќи судбината не ми била склона и сум се родил во хунзистан, шансите да се најде инвеститор за една таква идеја се на ниво на лагана фантазија...
   
  На Big Berta му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Миции

  Миции Нов член

  Зачленет на:
  24 август 2016
  Мислења:
  9
  Допаѓања:
  0
  Албанијаа :):)(inlove)(inlove)(y)(y)(flower)(pivo)(star)(star)
   
 8. TeonasWanderlust

  TeonasWanderlust Нов член

  Зачленет на:
  31 август 2016
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Ова лето ја посетив Барселона, бев 8 дена и топло му ја препорачувам на секој. Многу е убава, има што да се види...плажите се исто така убави, има многѕ забави, за млади луѓе е идеална. Ако ве интересира нешто повеќе можете да го посетите мојот блог каде што подетално објаснувам за Барселона :)
  http://teona.mk/barcelona-is-always-a-good-idea/
   
 9. Iki4ka

  Iki4ka Истакнат Член

  Зачленет на:
  1 септември 2016
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  2
  Летово бев на Крф. Искрено не ме воодушеви толку многу како што ми го збореа. Ваљда очекував too much од овој остров. (think)
   
  На Kisserboy му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Kisserboy

  Kisserboy Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  2,446
  Допаѓања:
  3,794
  99 од 100 луѓе го имат кажано истото :D
   

Сподели: