1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Каде летово на одмор?

Дискусија во форумот 'Патување' започната од Sara, 15 февруари 2012.

 1. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,262
  Допаѓања:
  9,105
  Стандард 4ти пат на исто место.
   
 2. Лето2015

  Лето2015 Нов член

  Зачленет на:
  24 март 2015
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  0
  Ова лето 2015 одам во Грција на Крф,ми се оди на јонско море тоа ми е омиленото море...:)
   
  #132 Лето2015, 24 март 2015
  Последна промена од модератор: 24 март 2015
 3. Метаморф

  Метаморф Истакнат Член

  Зачленет на:
  5 декември 2014
  Мислења:
  300
  Допаѓања:
  336
  Како што гледам на нет Албанија ми е доста примамливо место,не знам зошто не е атрактивна многу тука.Ако може некој да ми пише за искуства од таму.
  Инаку за Грција....ќе ги сретнеш сите македонци шо не си ги сретнал тука до сеа.
   
  На MATEJA му/ѝ се допаѓа ова.
 4. orhidea

  orhidea Староседелец

  Зачленет на:
  2 мај 2015
  Мислења:
  15
  Допаѓања:
  9
  Tурција
   
 5. Kisserboy

  Kisserboy Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  2,446
  Допаѓања:
  3,794
  Како и секое лето Охрид и Грција
   
 6. The_Mayor

  The_Mayor Фраер од пелени

  Зачленет на:
  18 март 2012
  Мислења:
  2,837
  Допаѓања:
  6,520
  Албанија имат повеќе македонци....ништо посебно не е, ни пак примамливо.
  Ако одиш на фамилијарен одмор без телефони, интернет и дискотеки, и сакаш да ти е досадно -таму е правото место за тебе.
   
  На supersonik и MATEJA им се допаѓа ова.
 7. Saladin

  Saladin Unbaised
  Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,993
  Допаѓања:
  9,620
  Морам да ја споделам веста за да отворите четири очи пред да потпишувате каков било договор со одредени туристички агенции кои ги бие лош глас.
  400 македонци заглавени во Истанбул
   
 8. MATEJA

  MATEJA Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  29 мај 2014
  Мислења:
  280
  Допаѓања:
  247
  bidejki sum vo amerika na rabota i odmorot tuka ke bide na CLEAR WATER BEACH FLORIDA
   
  На Метаморф и diva orhideja им се допаѓа ова.
 9. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,721
  Допаѓања:
  752
  ;) bali.jpg
   
  На antonio му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Kisserboy

  Kisserboy Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  2,446
  Допаѓања:
  3,794
  Нашиот Јужен Сосед
   

Сподели: