1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Каде летово на одмор?

Дискусија во форумот 'Патување' започната од Sara, 15 февруари 2012.

 1. Sara

  Sara Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  116
  Допаѓања:
  116
  Самиот наслов кажува!
   
 2. LadyInPink

  LadyInPink Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  1,239
  Допаѓања:
  1,758
  Рано е се уште, има време до на лето...
   
 3. важна

  важна Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  552
  Допаѓања:
  694
  Како и лани, во Шпанија :)
   
 4. Snape

  Snape Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  284
  Допаѓања:
  402
  Е ова лето ќе одам со мојте на едно ако може да се каже Balcan Trip. Нема да биде обичен одмор само на плажа и в хотел, туку ќе посетиме многу места низ овие државиве на Балканов и Италија ( со кола ) . Најмногу се радувам на Венеција , Дубровник и Плитвичките езера. Евај чекам (happy)
   
  На Glorry му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Grim Reaper

  Grim Reaper Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  326
  Допаѓања:
  338
  Пак ми се оди на Малдиви ( и лани ми се одеше ) :D Рано е уште за лето има доста време, но имам зацртано доста работи што сакам да ги средам ова лето, па ако имам време може да отидам на 10тина дена во Охрид
   
 6. Hip.Hop_MKD

  Hip.Hop_MKD Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,192
  Допаѓања:
  3,931
  Темава да се преименува: Каде оваа зима? - прашања и предолози за добри дестинации
  Иначе ви сакал ЦРНА ГОРА!
  [​IMG]
   
 7. Minella

  Minella Активен Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  169
  Допаѓања:
  171
  По ред 3-та година како ќе одам на чист воздух, далеку од топлото Скопје ,каде што ја има најубавата храна ,најздравата вода ,најубавите и најпријатните луѓе,многу забава ,ладни ноќи , едноставно кажано рај на земјата -Норвешка:sreken
   
  На Anakin и Primrose им се допаѓа ова.
 8. Mila Kunis

  Mila Kunis Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,279
  Допаѓања:
  3,527
  На Закинтос,или ако не испадне нешто пак како лани Sunny beach , Bulgaria :cool:
   
  На Trajche и Marick14 им се допаѓа ова.
 9. Marick14

  Marick14 Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,279
  Допаѓања:
  2,353
  Рано е сеуште да се каже. Но би сакал да појдам во Шпанија или може пак како лани во Сончев Брг (Бугарија). А не ја исклучувам опцијата Грција (Закинтос, Тасос, Крф....).
   
  На Hip.Hop_MKD му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: