Каде летово на одмор? | Црнобело Форум

Каде летово на одмор?

Snape

Истакнат Член
14 февруари 2012
285
401
63
25
Hogwarts School of Witchcraft and Wizardry
Е ова лето ќе одам со мојте на едно ако може да се каже Balcan Trip. Нема да биде обичен одмор само на плажа и в хотел, туку ќе посетиме многу места низ овие државиве на Балканов и Италија ( со кола ) . Најмногу се радувам на Венеција , Дубровник и Плитвичките езера. Евај чекам (happy)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Glorry

Grim Reaper

Староседелец
14 февруари 2012
326
338
1,063
Here and there
Пак ми се оди на Малдиви ( и лани ми се одеше ) :D Рано е уште за лето има доста време, но имам зацртано доста работи што сакам да ги средам ова лето, па ако имам време може да отидам на 10тина дена во Охрид
 

Hip.Hop_MKD

Староседелец
15 февруари 2012
2,204
3,932
743
Темава да се преименува: Каде оваа зима? - прашања и предолози за добри дестинации
Иначе ви сакал ЦРНА ГОРА!
 

Minella

Активен Член
15 февруари 2012
171
171
43
Pust ostrov
По ред 3-та година како ќе одам на чист воздух, далеку од топлото Скопје ,каде што ја има најубавата храна ,најздравата вода ,најубавите и најпријатните луѓе,многу забава ,ладни ноќи , едноставно кажано рај на земјата -Норвешка:sreken
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Anakin and Primrose

Marick14

Истакнат Член
17 февруари 2012
3,289
2,347
113
Софија
Рано е сеуште да се каже. Но би сакал да појдам во Шпанија или може пак како лани во Сончев Брг (Бугарија). А не ја исклучувам опцијата Грција (Закинтос, Тасос, Крф....).
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Hip.Hop_MKD