1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Каде летово на одмор?

Дискусија во форумот 'Патување' започната од Sara, 15 февруари 2012.

 1. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Со друштво во ЛЕфкада, Грција. Чекам јули:DD
   
 2. misterija

  misterija Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  27 јануари 2016
  Мислења:
  741
  Допаѓања:
  613
  Драугарката ќе доаѓа ли;)
   
 3. Бабадук

  Бабадук Нов член

  Зачленет на:
  18 јуни 2016
  Мислења:
  9
  Допаѓања:
  9
  На пракса, јбг.
   
  На existence му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  НЕ!
   
 5. ●Untouchable°

  ●Untouchable° Староседелец

  Зачленет на:
  24 август 2015
  Мислења:
  1,186
  Допаѓања:
  1,131
  Брате не те фати за врат ако те праша :)

  Ја на одмор на балкон во базенот што си го купив ко мала од Хрватска.. Така си се договоривме со брат ми. Годинава ќе си имам најсекси одмор :cool::giggle
   
  На Makedonec и misterija им се допаѓа ова.
 6. misterija

  misterija Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  27 јануари 2016
  Мислења:
  741
  Допаѓања:
  613
  Аааа, виде ли одговор жити бога!? НЕ!
  ( и после сакал дискусија да води):facepalm2
   
  На Makedonec и ●Untouchable° им се допаѓа ова.
 7. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,178
  Допаѓања:
  2,240
  Ти па цело лето на пракса ќе бидеш?
   
 8. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Како можете во Грција да одите кај тие циганите не знам. Глумите нешто патриоти, а ваму ги спасувате од долгови. Ама добро што ми е мене па, можеби уживате да ве плука некој, и да фи ги фарба колите.
   
  На ●Untouchable° му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Saladin

  Saladin Unbaised
  Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,993
  Допаѓања:
  9,620
  Еве јас не глумам патриот па не толку често, но ете одам. И не ми ја фарбаат колата. Ок луѓе се.
   
  На Electra и Lady* им се допаѓа ова.
 10. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Што знам, ти си еден, а има многу повеќе примери каде што се вратиле со нова боја на колата и со разни глупости изнапишано. Не сум бил никогаш, можеби се океј ама не би одел баш заради тоа што тие искористуваат да не понижат на секој начин. И плус, Јадранот поубав ми е. :)
   
  На ●Untouchable° му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: