1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Каде летово на одмор?

Дискусија во форумот 'Патување' започната од Sara, 15 февруари 2012.

 1. stole04

  stole04 Староседелец

  Зачленет на:
  23 мај 2012
  Мислења:
  37
  Допаѓања:
  12
 2. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Кушадаси. Идам прв пат таму така да очекувам и повеќе од што треба :D
   
 3. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  606
  Допаѓања:
  345
  Јас бев пред три години, со кола..и што да ти кажам, преубаво е....(y) нема да се покаеш.
  Бев и на Ефес, на гробот на дева Марија, бев во резерватот каде диви свињи ти шетаат околу маса и има многу други животни..имаш организирани тури за многу места да посетиш, пр.на памук кале..а и ноќен живот, забава, прекрасен аква парк, трбушни расни убави плесачици;)
  Имаш се....убав одмор:)
  Јас годинава вероватно ќе одам до Геракини, кај јужниве соседи(ич не ги сакам ама:svirka
   
  На Хептаграм XI и Makedonec им се допаѓа ова.
 4. Ballet is my life

  Ballet is my life Истакнат Член

  Зачленет на:
  9 јуни 2018
  Мислења:
  296
  Допаѓања:
  102
 5. İncognito

  İncognito Староседелец

  Зачленет на:
  31 август 2013
  Мислења:
  2,492
  Допаѓања:
  3,768
   
  На Danzl и antonio им се допаѓа ова.
 6. moonlight022

  moonlight022 Нов член

  Зачленет на:
  4 јануари 2019
  Мислења:
  11
  Допаѓања:
  9
  Јас идам во Анталија
   
  На Just Smile му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Kisserboy

  Kisserboy Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  2,446
  Допаѓања:
  3,794
  Калитеа, Нашиот Јужен Сосед
   
 8. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,492
  Допаѓања:
  14,405
  Како и секое лето.. Во Охрид.
   

Сподели: