Каде летово на одмор? | Црнобело Форум

Каде летово на одмор?

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,199
1,133
Кушадаси. Идам прв пат таму така да очекувам и повеќе од што треба :D
 

pozdrav eden topol

Истакнат Член
10 ноември 2017
606
346
63
Кушадаси. Идам прв пат таму така да очекувам и повеќе од што треба :D
Јас бев пред три години, со кола..и што да ти кажам, преубаво е....(y) нема да се покаеш.
Бев и на Ефес, на гробот на дева Марија, бев во резерватот каде диви свињи ти шетаат околу маса и има многу други животни..имаш организирани тури за многу места да посетиш, пр.на памук кале..а и ноќен живот, забава, прекрасен аква парк, трбушни расни убави плесачици;)
Имаш се....убав одмор:)
Јас годинава вероватно ќе одам до Геракини, кај јужниве соседи(ич не ги сакам ама:svirka
 

Avarti

Нов член
22 јануари 2020
4
0
1
33
Сакав да одам во Италија ова лето, но нема да се должи на пандемијата. Затоа, решив да заштедам повеќе пари работејќи со instaforex review платформа. Се надевам дека ќе можам да одам некаде оваа есен. Што е со вас момци?