1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
stole04
Последна активност:
8 август 2018 во 20:39
Зачленет на:
23 мај 2012
Мислења:
37
Допаѓања:
12
Поени од трофеи:
1,008
Пол:
Машки
Роденден:
4 јануари 1982 (Возраст: 37)

Сподели:

stole04

Староседелец, Машки, 37

stole04 последен пат беше виден/а како:
8 август 2018