Каде летово на одмор?

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,200
1,133
Со друштво во ЛЕфкада, Грција. Чекам јули:DD
 

●Untouchable°

Староседелец
24 август 2015
1,183
1,132
1,133
Брате не те фати за врат ако те праша :)

Ја на одмор на балкон во базенот што си го купив ко мала од Хрватска.. Така си се договоривме со брат ми. Годинава ќе си имам најсекси одмор :cool::giggle
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Makedonec and misterija

misterija

Член со 30 казнени поени
27 јануари 2016
732
611
103
Брате не те фати за врат ако те праша :)

Ја на одмор на балкон во базенот што си го купив ко мала од Хрватска.. Така си се договоривме со брат ми. Годинава ќе си имам најсекси одмор :cool::giggle
Аааа, виде ли одговор жити бога!? НЕ!
( и после сакал дискусија да води)(facepalm)
 

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,674
1,683
Han Wavel
Како можете во Грција да одите кај тие циганите не знам. Глумите нешто патриоти, а ваму ги спасувате од долгови. Ама добро што ми е мене па, можеби уживате да ве плука некој, и да фи ги фарба колите.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: ●Untouchable°

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,024
9,655
1,683
Normandy
Како можете во Грција да одите кај тие циганите не знам. Глумите нешто патриоти, а ваму ги спасувате од долгови. Ама добро што ми е мене па, можеби уживате да ве плука некој, и да фи ги фарба колите.
Еве јас не глумам патриот па не толку често, но ете одам. И не ми ја фарбаат колата. Ок луѓе се.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Electra and Lady*

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,674
1,683
Han Wavel
Еве јас не глумам патриот па не толку често, но ете одам. И не ми ја фарбаат колата. Ок луѓе се.
Што знам, ти си еден, а има многу повеќе примери каде што се вратиле со нова боја на колата и со разни глупости изнапишано. Не сум бил никогаш, можеби се океј ама не би одел баш заради тоа што тие искористуваат да не понижат на секој начин. И плус, Јадранот поубав ми е. :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: ●Untouchable°