Испукајте се

Аркантос

Romanticist
23 август 2012
2,353
3,846
1,153
Да иде се у три лепе пизде материне. У курац да ооди се по ред, а прв јас.
Абе едно нешто да тргнеше од рака едно! Ебати среќата ебати.
Е така! :cenzura

Кој рече дека ова испукување помага да си ги јаде ушите. Ме излажа
 
  • Like
Реакции: Prashina

Redhead

Bookworm
23 февруари 2012
1,060
2,039
1,133
Neverland
Ќе поминат ли глупостиве некогаш?
Стварно не ми е јасно. Ми доаѓа да фатам усвета негде и никогаш да не се враќам.
Ебате луѓето, ебате.:banghead
 

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,697
13,878
973
Днска е дванаести септември, тачно пет године како работу туја
Исцедија сам миљон цедени помаранџе, миљон. Никој до ск не е нашја ману на ниедну цедену, само ти увек се праиш паметан и мрсиш муда дека гу мешамо сс воду или ѓус од тетрапак. Море глупак скапан оди глеј ме како ке гу цеду да вииш дека ништо не стављам, да ти се испонабутам сестру мајку девојку и сфе женско што познааш море ќорле скапан, утепај се сс точак накуде дома
Не ми е јасно зшто постоиф овакфи вечити маанџие, значи никад не мешам цедену сс воду или било што, даам му гу чисту и он увек мрси дека гу мешамо , фали се дека пие цело време тој и неможе никој да га поебе, епа глуп си брат што се праиш такф а помаранџа е сто посто природна. Да те згази камион после, вечер никој да не ти дојде у посету у болницу, морон скапан, скапле, зубле,дебилана сељачка ,деген ќораф,фацо никакфа...
 

Trouble

Староседелец
6 март 2012
1,516
2,621
1,123
Нејќам да живеам веќе со моитеееее, ме напињаат, ме замараат.... Убаво си бев у Охрид па у Св. Николе со неа, и мораше татко ми од нигде никаде да се јави демек мајка ми е болна и да си дојдам дома :gjavol Ми недостигааааааааа, страшно ми недостига! Неможам да функционирам без неа, ќе умрам, не ми се ни јаде, ми се гади од се и сешто, неможам да заспијам ако не ја гушнам, не спиев цела вечер вчера, плачам два дена по ред без престан... Сакам да е до мене цело време, да ја гушкам, да ја бакнувам и милувам, стварно ќе полудам ако не ја видам набрзо :place И сега уште треба да правам муабет со моите дека сакам да живеам сама у стан под ќирија а знам дека нема да се сложат :besen Ма нека се носат у три лепе!!! Сакам да сум среќна, со неа, а не секој ден да ми биде мизерен како денес и вчера :(
 

$3Я3|\||)&p&†Y

Староседелец
12 мај 2012
3,683
3,863
1,183
Ти е**м и мотор и све шо е кинеско нека иде у пичку матер !!
Преморен од работа моторот глупав не сака да ми запали цели 20 минути.

Ти е**м матер утре по скали надоле ќе те фрлам .. срање ниедно кинеско !!
 

Solstice

Nujabes
28 август 2012
1,413
1,536
1,133
27
Жими се,не ја разбирам логиката на поедини женски индивидуи. Ќе раскинеме,јас нема да ти праам муабет,кога ќе се одлучиш да продолжиш понатака јас ќе сакам назад. Гајле ми е ако си сам,ама друга не смееш да имаш,зошто ќе љубоморам и ќе драматизирам.