Испукајте се

Primrose

Староседелец
14 февруари 2012
683
1,287
1,093
your nightmares....
ГЛУПааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа
Тибам смотката да тибам, занес невиден, мајмунка. :banghead:banghead
:banghead
 

foREVer

Староседелец
20 март 2012
2,227
3,505
743
Кучко, ако си ги менуваш твоите планови заради новите другарки, тоа не значи дека и јас моите ќе ги сменам заради вас! Терај си по патот, ама не очекувај да бидам покрај тебе, ниту да бидам тука кога ќе се изгубиш.

А ти, вештерке, шо ми ги сјеба последниве 3 дена, со тебе посабајлечки ќе се разберам!
 

Давор

Староседелец
10 ноември 2012
1,300
2,081
1,123
Ме нервират луѓе што цело време кукат како немат пари,па добро бре луѓе има и посиромашни од вас па не се жалат :mad ти да имаш и милиони и милиони пак ќе ти бидат малку,оти си таква особа ненаситна.Себична,ненаситна и иритантна особа.Не знам ни зошто воопшто се дружам со тебе.Јас милионер ли сум бе даа?Па па никогаш не сум се пожалил.На крај на краишта затвори се дома и никаде не излегувај.Немаш осет,ги претера сите граници.Затоа и немаш пријатели,а ако продолжиш вака ќе ги изгубиш и тие малкумина што ти останаа.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Prashina

Kisserboy

Староседелец
6 март 2012
2,451
3,795
1,153
28
Битола
Оре глупо суштество значи невозможно како мож толку глупа дае бе никако немож да си го глеа живото нејзин значи никако да тибам крава смрдена отепана умри цркосај племето твое :mad
 

Ку Рајбер

Полноправен Член
2 август 2013
71
59
18
41
Гевгелија
Цела недела депонијата чуре.Да ви ебум неспособните тељијна,по цел ден само лежите и државна плата зимте.
МРШ у пичку матер,нездрави и неспособни магариња.Се живо идиво пу список да ви е...:cenzura
 

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
Значи Тијаго Силвааа, дегену, кретену, погоди бе : ) не пречку у девеесфтору, погоди
да фату на лишче, само тфој шут ме бутна, коњу скапан сс голему плату
слабо пцују а ?
па тој дека еду гројзе док пишују
 

Kisserboy

Староседелец
6 март 2012
2,451
3,795
1,153
28
Битола
Пред да кажиш нешто дека се однесвам лошо и одма се лутам кога сте се запрашале зошто така реагирам зошто така лошо враќам или пак зошто одма сум се лутел..сте се ставиле на мое место па да видам како ќе реагирате сте прашале како е да си на мое место виде ли па да збораш незнајш па збораш..а ти екс лов не се филмај по многу оти тешко тебе ќе биди ако мислиш дека сум љубоморен на тебе и на другарми тогаш се лажиш ме боли то шо со мене уште се замараш..нели беше онаа која вели дека го мразам мартин го неќам неќам да го видам ваков е таков е а сега сеуште ме гледаш и со него се гушкаш као демек љубоморен НЕ то не ме боли ме боли тоа што сеуште со мене се замараш..:banghead:mad
П.С. УМРЕТЕ