1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Ку Рајбер
Последна активност:
30 октомври 2013 во 12:16
Зачленет на:
2 август 2013
Мислења:
71
Допаѓања:
59
Поени од трофеи:
18

Ги следи 4

Следачи 1

Пол:
Машки
Роденден:
30 јули 1982 (Возраст: 37)
Локација:
Гевгелија

Сподели:

Ку Рајбер

Полноправен Член, Машки, 37, од Гевгелија

Се шетаат два Арапи и едниот вика:انظر خيول اليونيكور,а другиот му вика :مجنون واحد حيث رأياليونيكورن للطيرا 17 август 2013

Ку Рајбер последен пат беше виден/а како:
30 октомври 2013