1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Денес ме насмеа...

Дискусија во форумот 'Хумор' започната од Proton, 12 февруари 2012.

  1. escape

    escape Староседелец

    Зачленет на:
    20 октомври 2012
    Мислења:
    2,202
    Допаѓања:
    2,277
    гулугулуу :rofl:rofl
     
  2. Хептаграм XI

    Хептаграм XI Староседелец

    Најактивен член

    Зачленет на:
    26 мај 2013
    Мислења:
    1,832
    Допаѓања:
    917

Сподели: