Денес ме насмеа...

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
2,507
7,143
1,153
Big Sur
Значи прастаро е, веројатно до сега го средиле проблемот сограѓаниве, ама вреди повремено да се потсетиме т.е. да не дозволиме да изумре оваа поплака.
Секојпат кога ќе го препрочитам, си наоѓам нова грешка на која умирам од смеење.
ON_net_kumanovska_poplaka.jpg
 
  • Haha
Реакции: Outrider

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,073
5,613
1,683
Disco
Значи прастаро е, веројатно до сега го средиле проблемот сограѓаниве, ама вреди повремено да се потсетиме т.е. да не дозволиме да изумре оваа поплака.
Секојпат кога ќе го препрочитам, си наоѓам нова грешка на која умирам од смеење.
Отвори ја прикачената датотека 34611
Може е старо ама не знаев за ова, pure gold :pusi(party):rofl
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Electra

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
2,507
7,143
1,153
Big Sur
Може е старо ама не знаев за ова, pure gold :pusi(party):rofl
Другарка ме потсети вчера, рудник е таа за вакви смешки. Не ми текнуваше дека го знам дури не стигнав кај Бугарите. :rofl Сигурно е од пред 20ина години поплакава. Најстаро што најдов е дека некој ја имал на цд од 2003та, па сеа...
Не знам дали ми е појак делот со никој ништо не му могал оти бил со вмро, ама овие биле со Бога, или делот каде бунарот е греота оти Бугарите го копале, а сеа лајна имало во него. :rofl:rofl
Бтв, за фул ефект, село ГрадИште се чита. :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Outrider

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,073
5,613
1,683
Disco
Другарка ме потсети вчера, рудник е таа за вакви смешки. Не ми текнуваше дека го знам дури не стигнав кај Бугарите. :rofl Сигурно е од пред 20ина години поплакава. Најстаро што најдов е дека некој ја имал на цд од 2003та, па сеа...
Не знам дали ми е појак делот со никој ништо не му могал оти бил со вмро, ама овие биле со Бога, или делот каде бунарот е греота оти Бугарите го копале, а сеа лајна имало во него. :rofl:rofl
Бтв, за фул ефект, село ГрадИште се чита. :D
Она кога средновековно однесување се судира со технологија од 21-ви век. Труење бунари, лајна, ендеци, нема ниту една асална реченица, нула :D
Ако има и други вакви бисери другарката кажи и нек се зачлени на форумов и нек става вакви ствари, ова е на ниво на Масовно Цело Село, А где је печат, пацови мишови по две киле и ИПАРД фондовете :D
 

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
2,507
7,143
1,153
Big Sur
Она кога средновековно однесување се судира со технологија од 21-ви век. Труење бунари, лајна, ендеци, нема ниту една асална реченица, нула :D
Ако има и други вакви бисери другарката кажи и нек се зачлени на форумов и нек става вакви ствари, ова е на ниво на Масовно Цело Село, А где је печат, пацови мишови по две киле и ИПАРД фондовете :D
Има акаунт, ама не е по форумите да пишува.

Иначе еве го хајлајтот за денес. Живота го пополнил албумот со сликички, овојпат имаме ексклузивна слика во боја. :rofl

FB_IMG_1607981199913.jpg
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Outrider

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
2,507
7,143
1,153
Big Sur

Старо и заборавено, вчера ми излезе во рекомендед.
Лелее, првпат го гледам клипов. Топ. Каков крај. :rofl

-----
Значи би го прочитала секој алманах направен во државава!
Матурско хаику со ехо.
280549-matursko-haiku-so-eho.jpg
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Outrider and Altaïr

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,073
5,613
1,683
Disco
Свираш метал? идеш под мач!


Poblem u braku?
Ides pod mac!
Nemas posao?
Ides pod mac!
Dilujes na Dorcolu?
Ides pod mac!
Da cujem glasno!!!
Ides pod mac!

:D:D

555 333 Iza zgrade na Dorcolu cuje se plac...
555 333 Tvoj diler danas odlazi pod mac!
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Electra and Altaïr