Денес ме насмеа... | Црнобело Форум

Денес ме насмеа...

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
2,692
7,241
1,153
Big Sur
Живота има жустра конкуренција и јас не сакам ништо повеќе од оваа плоча за на вечните ловишта.
FB_IMG_1612544379932.jpg
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Outrider

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,190
5,717
1,683
Disco
  • Ми се допаѓа
Реакции: Electra

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
2,692
7,241
1,153
Big Sur
Мислим, женава стварно има креативно-смешни слики, ама оваа ми е посебна пошто ми текна кај нас кога се зафркаваа дека подаруваат зелен капак за шоља и раја пишуваше дека сака да кака на зелена шоља. :rofl
Епа оваа ја добила наградата.
FB_IMG_1614333322901.jpg
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: escape and Altaïr

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
2,692
7,241
1,153
Big Sur
Видеата на типов се нешто неверојатно. Не знам како му идат идеите и како може да ги сними со толку озбилна фаца, ама го сакам за другар ептен.
 

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
2,692
7,241
1,153
Big Sur
Ах, штета не можам да го постирам/најдам ко видео надвор од Инстаграм, па еве го вака.
Одамна не сум гледала нешто по стопати и да ми е смешно.

Инаку ова е оригиналот, ама не ми е ни 30% смешен ко видеото од Инста.
 

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
2,692
7,241
1,153
Big Sur
Кој ако не Јоце Панов бе?
Барав да не има случајно тема за македонскиот Ерос, ама нема, но ми се допаѓа што search резултатите даваат мои и само мои мислења. Да се знае кој е прав фан.

Ја видов сликава:
1626544010441.png
И се потсетив на овие „сосема случајно“ и „несакајќи“ ликнати вести.
1626544037639.png1626544054452.png
Знам дека е матна вторава слика, ама не пропуштате голема вест. Големото е погоре eheheheheh.

Типов е толку сељак, што треба нов термин да се измисли во негова чест.