1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Денес ме насмеа...

Дискусија во форумот 'Хумор' започната од Proton, 12 февруари 2012.

 1. Ballet is my life

  Ballet is my life Истакнат Член

  Зачленет на:
  9 јуни 2018
  Мислења:
  291
  Допаѓања:
  102
  IMG_20180907_210435.png :rofl:rofl:rofl
   
  На Just Smile и antonio им се допаѓа ова.
 2. Iris*

  Iris* Староседелец

  Зачленет на:
  30 јануари 2014
  Мислења:
  768
  Допаѓања:
  1,300
  Комшике, гледам доктор свак д'н доваѓа куде тебе, да не се разболеја некој?
  Комшике, а тј војник к'д доваѓаше куде тебе, војна да не имаше?
   
  На antonio, пријателство и Prashina им се допаѓа ова.
 3. Iris*

  Iris* Староседелец

  Зачленет на:
  30 јануари 2014
  Мислења:
  768
  Допаѓања:
  1,300
  59a0aca4-0fec-4bbc-9232-78110a0a0a67-bil1.jpg
   
  На antonio и Ballet is my life им се допаѓа ова.
 4. Danzl

  Danzl Нов член

  Зачленет на:
  23 ноември 2018
  Мислења:
  18
  Допаѓања:
  17
  received_321248268476477.jpeg
   
  На Just Smile, antonio и Ballet is my life им се допаѓа ова.
 5. antonio

  antonio Like-Maniac

  Зачленет на:
  29 август 2013
  Мислења:
  811
  Допаѓања:
  1,108
  received_1117841608365521.jpeg
   
  На Prashina и Ballet is my life им се допаѓа ова.
 6. violetmoon

  violetmoon Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  11 декември 2012
  Мислења:
  2,633
  Допаѓања:
  5,711
  Иста јас насабајле :D

  [​IMG]
   
  На antonio и Ballet is my life им се допаѓа ова.
 7. Just Smile

  Just Smile Нов член

  Зачленет на:
  20 јануари 2019
  Мислења:
  24
  Допаѓања:
  22
  3f4d6c4d37900c62b778246fd75f7ea3.jpg
   
  На antonio и violetmoon им се допаѓа ова.
 8. Ballet is my life

  Ballet is my life Истакнат Член

  Зачленет на:
  9 јуни 2018
  Мислења:
  291
  Допаѓања:
  102
  Screenshot_20190127-173636~2.png
  Screenshot_20190127-173221~2.png
   
  На antonio и Just Smile им се допаѓа ова.
 9. Danzl

  Danzl Нов член

  Зачленет на:
  23 ноември 2018
  Мислења:
  18
  Допаѓања:
  17
  FB_IMG_1547303925418.jpg
   
  На antonio и Just Smile им се допаѓа ова.
 10. Just Smile

  Just Smile Нов член

  Зачленет на:
  20 јануари 2019
  Мислења:
  24
  Допаѓања:
  22
  Screenshot_20190127-225827~2.png :rofl
   
  На antonio и Danzl им се допаѓа ова.

Сподели: