1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Денес ме насмеа...

Дискусија во форумот 'Хумор' започната од Proton, 12 февруари 2012.

 1. Ѕвездичка

  Ѕвездичка Староседелец

  Зачленет на:
  21 март 2016
  Мислења:
  1,105
  Допаѓања:
  970

  Саша Барон Коен ти си тешка и ретардирана будала :patos:patos:patos:patos:patos
   
  На corki му/ѝ се допаѓа ова.
 2. violetmoon

  violetmoon Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  11 декември 2012
  Мислења:
  2,620
  Допаѓања:
  5,695
  :D:D

  FB_IMG_1501000530027.jpg
   
  На escape, Ladybug, Tantara и уште 2 други им се допаѓа ова.
 3. Ѕвездичка

  Ѕвездичка Староседелец

  Зачленет на:
  21 март 2016
  Мислења:
  1,105
  Допаѓања:
  970
  Каков поглед еј, можно е .... ?Вие што го сакате купете му :patos:patos:zelen(star) Screenshot_2017-08-08-00-07-13-1.png
   
  На corki му/ѝ се допаѓа ова.
 4. $3Я3|\||)&p&†Y

  $3Я3|\||)&p&†Y Староседелец

  Зачленет на:
  12 мај 2012
  Мислења:
  3,683
  Допаѓања:
  3,863
 5. FemmeFatale

  FemmeFatale Истакнат Член

  Зачленет на:
  5 октомври 2017
  Мислења:
  32
  Допаѓања:
  48
 6. Dorina

  Dorina Активен Член

  Зачленет на:
  20 октомври 2017
  Мислења:
  93
  Допаѓања:
  71
  Na intervju za rabota...
  [​IMG]
   
  На antonio, escape, Tantara и уште 1 член му се допаѓа ова.
 7. Dorina

  Dorina Активен Член

  Зачленет на:
  20 октомври 2017
  Мислења:
  93
  Допаѓања:
  71
  Другари излегле во Диско. Симпатична девојка облечена во црвено им го привлекла вниманието. Еден од момчињата рекол силно, за да го чуе девојката во црвено:
  - Кога видам црвено, станувам како бик.
  Девојката на тоа одговорила:
  - А кога видиш зелено, пасеш ли? :D
   
  На antonio, escape, corki и уште 1 член му се допаѓа ова.
 8. corki

  corki Староседелец

  Зачленет на:
  21 декември 2013
  Мислења:
  542
  Допаѓања:
  448
  IMG-1836a50524a057e2257d20ec3d53038c-V.jpg
   
  На Dorina и pozdrav eden topol им се допаѓа ова.
 9. Ladybug

  Ladybug Нов член

  Зачленет на:
  19 ноември 2017
  Мислења:
  23
  Допаѓања:
  12
  Внукот.
  Мала воли BMW...Не знам како оди понатака. :rofl Страшно!!!:nah
   
 10. İncognito

  İncognito Староседелец

  Зачленет на:
  31 август 2013
  Мислења:
  2,481
  Допаѓања:
  3,757
  Да тргне денов:D
   
  На Dorina, Iris* и pozdrav eden topol им се допаѓа ова.

Сподели: