1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
FemmeFatale
Зачленет на:
5 октомври 2017
Мислења:
32
Допаѓања:
48
Поени од трофеи:
118
Пол:
Женски

Сподели:

FemmeFatale

Истакнат Член, Женски

I’ve never considered myself a femme fatale as I’ve never seduced anyone and ruined their lives. At least as far as I know. 5 октомври 2017