Статус
Затворена за нови мислења.

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,200
1,133
@existence само двајца учесници. На победникот награда да му дадеш.

@MacedonishQueen
12189968_10206110894549394_6334878482282292984_n-jpg.25980

@Kisserboy
kisserboy.jpg
 
Последна промена:

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,518
1,183
Big Sur
А јас баш прееска го сликнав моето омилено. :(
Иначе, не се гледа сликата на Кисербој.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Makedonec

Хоуп*

Proton
4 април 2013
2,410
4,218
753
Кoј глaсa зa себе требa дa биде исфрлен oд нaтпревaр. Пoлoшo oд тoa не е ни учествo сo укрaденa сликa.
А зa дa се видaт глaсoвите мoже и зa друг дa се глaсa...
 
Статус
Затворена за нови мислења.