1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

|Гласање - резултати| Фотографираме на тема

Дискусија во форумот '|Натпревар| Фотографираме на тема' започната од Makedonec, 28 ноември 2015.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Се повеќе и почесто се отвараат теми за натпреварот во фотографија со што просторот во нови теми се исполнува само со нив и се губи прегледноста на другите нови теми кои поретко се отвараат.
  Поради тоа оваа тема ќе ни служи за собирање на резултатите од гласањето по завршувањето на официјалното гласање за натпреварот.
   
  #1 Makedonec, 28 ноември 2015
  Последна промена: 7 декември 2015
 2. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  На Саладин мачоров многу замислен. :)
   
  На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.
 3. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  It's caturday xD Мачки... мачки насекаде :biggrin
   
  На Tantara му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Saladin

  Saladin Unbaised
  Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,995
  Допаѓања:
  9,624
  Се мислеше шо да клецне, дали сијамката или црнката. :zelen
   
  На Makedonec и Altaïr им се допаѓа ова.
 5. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  И што бидна? Да не остана само на мисла. :)
   
  На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.
 6. MacedonishQueen

  MacedonishQueen Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 јуни 2015
  Мислења:
  205
  Допаѓања:
  131
  Колку само убави мачиња, се заљубив хахаха (inlove)
   
  На Makedonec и ●Untouchable° им се допаѓа ова.
 7. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Темата требаше да се вика "Мачки". :zelen
   
  На Makedonec и Saladin им се допаѓа ова.
 8. malo

  malo Староседелец
  Најфотограф

  Зачленет на:
  13 септември 2012
  Мислења:
  1,280
  Допаѓања:
  2,063
  Али кутрето на @red dragon какво е (inlove) , со тие мили очиња
   
  На Makedonec, red dragon, Altaïr и уште 1 член му се допаѓа ова.
 9. ●Untouchable°

  ●Untouchable° Староседелец

  Зачленет на:
  24 август 2015
  Мислења:
  1,186
  Допаѓања:
  1,132
  Ова мачево на @The Tramp κао дух да видело. Κолκу е слатκо κога го видов неκаκо жал ми падна :D
   
  На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.
 10. The Tramp

  The Tramp Филмохолик

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,367
  Допаѓања:
  4,942
  најубаво е, ама за жал не победува то што е најубаво. ;(
   
  На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели: