Статус
Затворена за нови мислења.

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
Мислам дека треба да се додаде правило секој што учествувал да гласа и да не смее да гласа за себе.
Инаку што знам кој треба да се дисквалификува, едниот нема слика другиот гласа за себе :)
 

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,200
1,133
Иначе, не се гледа сликата на Кисербој.
Среѓено.
Мислам дека треба да се додаде правило секој што учествувал да гласа и да не смее да гласа за себе.
Инаку што знам кој треба да се дисквалификува, едниот нема слика другиот гласа за себе :)
Има право ич да не гласа или да гласа за себе ако мисли дека фотографијата и е подобра од другите, но гласот е не важечки.
 

●Untouchable°

Староседелец
24 август 2015
1,183
1,132
1,133
Да сакав така немаше да си се кажам :/
Па за ди си бидеш фер дај го гласот на конкуренцијата. Eм ке ти се важи гласот ем ке видиш колку гласа имаш..
Да, некогаш тој еден глас е пресуден али пак.. И мене ми е бош така. : )
 
Последна промена:

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,200
1,133
@Kisserboy
12301746_10205621243552286_5929408241349008883_n.jpg

@MissChievous
%D0%97%D0%B8%D0%BC%D0%B0-1-jpg.26051

@The Tramp
p15-12-14_19-44-jpg.26052

@Lady*
12366663_1027905023897657_543869342_n-jpg.26057

@Big Berta
sam_2961-jpg.26060
 
Статус
Затворена за нови мислења.