Статус
Затворена за нови мислења.

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,200
1,133
Кој е тој што ги организираше да гласаат за да ми ја земат победата?? Страмота!!!!!!!!!!

Шала секако.
@КоњчетоЅвончо ви ар вејтинг фор нова тема:D
 

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,285
2,372
1,153
Skopje
www.facebook.com
Кој е тој што ги организираше да гласаат за да ми ја земат победата?? Страмота!!!!!!!!!б

Шала секако.
@КоњчетоЅвончо ви ар вејтинг фор нова тема:D
Не заебавај пак ли, а јас па се засекирав што заборавив да те прогласам за победник. Бидејќи ова ќе биде трет по ред да кажувам тема, а веќе стварно не знам што да дадам за предлог предлогот за тема како и победата ја препуштам на @Makedonec . Отварај тема :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Makedonec

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,200
1,133
Не заебавај пак ли, а јас па се засекирав што заборавив да те прогласам за победник. Бидејќи ова ќе биде трет по ред да кажувам тема, а веќе стварно не знам што да дадам за предлог предлогот за тема како и победата ја препуштам на @Makedonec . Отварај тема :)
Danke:*:*:*:*:*(inlove)(inlove)(inlove)(inlove)(inlove)(inlove)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: escape
Статус
Затворена за нови мислења.