Статус
Затворена за нови мислења.

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,200
1,133

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,285
2,372
1,153
Skopje
www.facebook.com
Што направи со никот?? Не те препознав мислев некој трола кога пиша ќе се договориме не е проблем :DD
хахаха мала промена. :D А затоа никој не изреагира на моето договарање :(
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Makedonec

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,200
1,133
Прво да ви го нагласам новото правило. Победникот е задолжително да ја отвори следната тема со негова фотографија со која ќе учествува.

Сега да гласаме:D

@Saladin
upload_2017-12-24_0-24-12.jpeg

@Makedonec
upload_2017-12-24_0-24-34.png

@КоњчетоЅвончо
upload_2017-12-24_0-25-9.jpeg
 

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,285
2,372
1,153
Skopje
www.facebook.com
Најубава ми е сликата на саладин баш е професионална ама пошто претходниот пат гласав за него па затоа сега гласав за Македонец и неговата слика е баш одлична плус кафе е, а тоа е нешто што обожавам да го пијам :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Makedonec

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,200
1,133
Најубава ми е сликата на саладин баш е професионална ама пошто претходниот пат гласав за него па затоа сега гласав за Македонец и неговата слика е баш одлична плус кафе е, а тоа е нешто што обожавам да го пијам :)
Гласано исто за тебе. Фотката си носи некое домаќинско расположение :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: escape

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,285
2,372
1,153
Skopje
www.facebook.com
  • Ми се допаѓа
Реакции: violetmoon

violetmoon

Модератор
Член на администрација
11 декември 2012
2,662
5,747
1,153
  • Ми се допаѓа
Реакции: escape
Статус
Затворена за нови мислења.