1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

|Гласање - резултати| Фотографираме на тема

Дискусија во форумот '|Натпревар| Фотографираме на тема' започната од Makedonec, 28 ноември 2015.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  @Ita гоуу грл:DD
   
 2. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,196
  Допаѓања:
  2,270
  Е ај да отворам иако мислев сите мои гласови да ги дадам на @existence
   
  На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Што направи со никот?? Не те препознав мислев некој трола кога пиша ќе се договориме не е проблем :DD
   
 4. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,196
  Допаѓања:
  2,270
  хахаха мала промена. :D А затоа никој не изреагира на моето договарање :(
   
  На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Прво да ви го нагласам новото правило. Победникот е задолжително да ја отвори следната тема со негова фотографија со која ќе учествува.

  Сега да гласаме:D

  @Saladin
  upload_2017-12-24_0-24-12.jpeg

  @Makedonec
  upload_2017-12-24_0-24-34.png

  @КоњчетоЅвончо
  upload_2017-12-24_0-25-9.jpeg
   
 6. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,196
  Допаѓања:
  2,270
  Најубава ми е сликата на саладин баш е професионална ама пошто претходниот пат гласав за него па затоа сега гласав за Македонец и неговата слика е баш одлична плус кафе е, а тоа е нешто што обожавам да го пијам :)
   
  На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Гласано исто за тебе. Фотката си носи некое домаќинско расположение :D
   
  На escape му/ѝ се допаѓа ова.
 8. violetmoon

  violetmoon Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  11 декември 2012
  Мислења:
  2,621
  Допаѓања:
  5,697
  На escape му/ѝ се допаѓа ова.
 9. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,196
  Допаѓања:
  2,270
  :D а сега како што им е сезона, до пред малку пиварки правев за некој ден пак еклери, па кој што сака слободно нека дојде :)
   
  На violetmoon му/ѝ се допаѓа ова.
 10. violetmoon

  violetmoon Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  11 декември 2012
  Мислења:
  2,621
  Допаѓања:
  5,697
  Јас кај тебе една недела да доаѓам има со +5 кг. да ме сториш :D:D
   
  На escape му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели: