|Гласање - резултати| Фотографираме на тема | Црнобело Форум
Статус
Затворена за нови мислења.

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,199
1,133
@existence дали би и ја дал предноста на @Ita пошо си админ или ќе се договорите?
 
Статус
Затворена за нови мислења.