1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

|Гласање - резултати| Фотографираме на тема

Дискусија во форумот '|Натпревар| Фотографираме на тема' започната од Makedonec, 28 ноември 2015.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  @КоњчетоЅвончо стартај ја новата година со нов натпревар и со твоја фотографија:D
   
 2. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,178
  Допаѓања:
  2,240
  еве до саат најмногу ќе ја стартувам новата година :)
   
  На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.
 3. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,178
  Допаѓања:
  2,240
  Анкетата ако добро пресметав ќе биде активна до 6 ти Февруари. Па да почнеме :)

  @КоњчетоЅвончо (баш ме интересира дали ќе ми стигне известување :) )
  19884281_1957286874516543_3963941901774853972_n.jpg

  @Iris*
  IMG-68baf112f9aaa8e8b863e5c7ddd6cd10-V.jpg

  @Makedonec
  JPG99536740007376846.jpg

  @violetmoon
  IMG_20180124_092408.jpg
   
 4. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  606
  Допаѓања:
  345
  Гласав за @Makedonec... Хахаха...каква тема, таков цртеж...ова во градинка кога ги тераат децата да цртаат:roflама тие немаат воља за тоа:showoff

  Сепак, мрзелиот напор на развиенкото, да ја потпомогне темата, ме насмеа...и ете, ми измами еден глас:(
  ;)
   
  На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Срце си:*
   
  На pozdrav eden topol му/ѝ се допаѓа ова.
 6. violetmoon

  violetmoon Модератор
  Член на администрација

  Најактивен член

  Зачленет на:
  11 декември 2012
  Мислења:
  2,620
  Допаѓања:
  5,694
  На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.
 7. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,178
  Допаѓања:
  2,240
  Не ми стигна, а се понадевав ;(
   
  На violetmoon и Makedonec им се допаѓа ова.
 8. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Гледате, тагот за себе не работи, не па за други:D
  @ipopovski
   
  На escape и violetmoon им се допаѓа ова.
 9. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  606
  Допаѓања:
  345
  Не работааааааТ????
  Јас па до @ipopovski се отепав кукајќи да ги врати игрите....:facepalm2
   
 10. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Работат сега. Иначе и мене ми фали играта со стрелецот и јаболкото хаха:D
   
  На pozdrav eden topol му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели: