Статус
Затворена за нови мислења.

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,200
1,133
@afrodita следниот пат со крадена фотографија ќе добиеш бан од форумов

@Хоуп*

@rain-bow

@Lady*
 

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,674
1,683
Han Wavel
Абе ајде да не може човек да гласа, предвреме се знае победникот. Никогаш не победува членот за кого гласам, во случајов членката. Ама добро ај, правете си сендвичи.
 

rain-bow

Истакнат Член
21 ноември 2014
174
79
338
Не си ги издавај идеите, може некој ќе ти ја украде...Битно е да е круг нели??
 
Статус
Затворена за нови мислења.