Што сте во хороскоп? А подзнак?

Што сте во хороскоп?


  • Total voters
    198

corki

Староседелец
21 декември 2013
542
449
1,073
Бик - Шкорпија ----- Најтврдоглави инаетчии и најдобри љубовџии..... :patos:):patos
 
  • Like
Реакции: $3Я3|\||)&p&†Y

Yea bro

Нов член
21 јануари 2015
9
3
3
23
јас сум шкорпија може многумина ке ме критикуваат по овој коментар но дали сте се запрасале дали сме ние злобни или некој неможе да ја прифати вистината кога ке му се каже ве навредуваме ? напротив ви правиме услуга ви ги откривамњ несовршеностите затоа што вие не ги гледате .Одмаздолубиви сме а кои сте вие да си играта со нашите чувства всушност сите сме исти бидејки злобен е секој оној кој го повредува другите .скорпија,мистериозна толку привлечна харизматична со еден збор магнет каде и да оди освојува силна борбена искрена но со добро срце - чекам осуди но ова е мое мислење па нели секој треба да има свое ?