1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Што сонувавте денес?

Дискусија во форумот 'Спиење и сонови' започната од Dea, 19 февруари 2012.

 1. МериСелест

  МериСелест Староседелец

  Зачленет на:
  24 април 2012
  Мислења:
  2,007
  Допаѓања:
  3,215
  Добро само јас ли ги сонувам тие глупости :patos
  Сонувам требало да се мажам но таман да ја ставам бурмата на младожњњата јас кажувам дека не го сакам типот и оставам бидејки сакам друг :facepalm2
  Уат да фак ...И на крај сум со една личност во една кука...
  Поздрав до него :igra
   
  На Believe му/ѝ се допаѓа ова.
 2. $3Я3|\||)&p&†Y

  $3Я3|\||)&p&†Y Староседелец

  Зачленет на:
  12 мај 2012
  Мислења:
  3,683
  Допаѓања:
  3,863
  Сум се млател со некои типци, и парче сум ги направил :D
   
 3. Snape

  Snape Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  284
  Допаѓања:
  402
  Сонував како се возам со мојте во колата и одеднаш пред нас се судираат две тиковци и потоа девојката што го возеше тикото како плаче.. а потоа како стојам настрана и сум потражил цигара од татко ми:pusi да смирам живци :D
   
 4. monika88

  monika88 Истакнат Член

  Зачленет на:
  1 април 2013
  Мислења:
  454
  Допаѓања:
  645
  само некои врати отварам,влегувам излегувам и по скали се качувам незнам зошто?:sreken
   
 5. True_Blood

  True_Blood Upright

  Зачленет на:
  18 февруари 2012
  Мислења:
  1,132
  Допаѓања:
  2,396
  Како Грујо дошол кај мене на гости, а јас сум немала лопата за да го испоштувам ко што доликува. :place
  Срамотилаци. Многу неубаво се осетив...
   
  На Just Perfect и Badgirl им се допаѓа ова.
 6. Хоуп*

  Хоуп* Proton
  Член на администрација

  Зачленет на:
  4 април 2013
  Мислења:
  2,414
  Допаѓања:
  4,232
  Што сум сонувала денеска сирење и маслинки на сите страни. И само што станав се скарав со домашните.
   
 7. Lena

  Lena Poétesse

  Зачленет на:
  12 октомври 2012
  Мислења:
  4,151
  Допаѓања:
  7,677
  Незнам,
  знам дека во сонот викав:
  мњам, мњам..
  И се разбудив.
   
 8. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  Едну школску слабу т'нку згодну убафку, возисмо се у афто, она беше драјвер
  позади имаше још некои ама појма неам кои
  Ја гу глеаше њума у нокчиња и у фацу, мислеше да ву кажу да се испробамо ама ја се разбуди : ) Чаки ме разбуди будала
  Ако гу виду на улицу ке ву га раскажу сн ... и ке гу прашам да се испробамо : )
   
  На Kitty му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Just Perfect

  Just Perfect Активен Член

  Зачленет на:
  3 април 2013
  Мислења:
  137
  Допаѓања:
  120
  кошмар повторно...
  овој пат некој старец ме деформирал...
  одвратно...
  што е уште потрагично престанав ТВ да гледам за да престанат кошмариве....иииииии
  НИШТО :banghead
   
 10. Kisserboy

  Kisserboy Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  2,446
  Допаѓања:
  3,794
  после цели 3 месеци ја сонвав старата љубов..и беше многу убав сон бевме заедно и бевме многу среќни..незнам дали нешто значи сонов..(sun)
   

Сподели: