1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Што сонувавте денес?

Дискусија во форумот 'Спиење и сонови' започната од Dea, 19 февруари 2012.

 1. Dea

  Dea Активен Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  156
  Допаѓања:
  196
  Ајде, кажете што сонувавте денес :)
   
  На КрисТина К. и Dee Dee им се допаѓа ова.
 2. Dea

  Dea Активен Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  156
  Допаѓања:
  196
  Јас да ви кажам еве, вчера го сонував форумов и како некој ми дава оцена за мојот аватар 8+ :rofl А денес како сум носела црвена танга :rofl ЛУДООО!!!
   
  На 84 sk_Y ^_-, Dee Dee и Hip.Hop_MKD им се допаѓа ова.
 3. Hip.Hop_MKD

  Hip.Hop_MKD Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,192
  Допаѓања:
  3,931
  Ако ти кажам дека синоќа легнав во 02/03 00 ч. и си мислев цело време на форумот и што следно да правам, после заспав и го сонував.. :rofl LOL!
   
  На Dee Dee и Dea им се допаѓа ова.
 4. Hexasto

  Hexasto Истакнат Член

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  1,082
  Допаѓања:
  1,631
  Ја сонував мн бизарен сон..као играв голф со бела мачка така нешто беше..
   
  На 84 sk_Y ^_-, Bum-Bum, Dee Dee и уште 1 член му се допаѓа ова.
 5. marjan

  marjan Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  489
  Допаѓања:
  657
  јас сонував секс со најубавата жена во мојот живот :D ако се лазиме:D ама сигурно има сто сонуваат секс ;)
   
  На Dee Dee му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Mila Kunis

  Mila Kunis Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,279
  Допаѓања:
  3,527
  Како јадам морски плодови , некое еже беше хахаха другарка ми ми вика немој ќе се избоцкаш ,а ја и викам не бе ќе пазам,мерак ми е немам пробано морски плодови :rofl
   
  На Bum-Bum, Dee Dee и Dea им се допаѓа ова.
 7. Caci

  Caci Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  872
  Допаѓања:
  1,103
  Јас сонував како сум била во некоја просторија и таму имало некоја жена и ме замарала цело време со глупави работи :confused:
   
  На Dee Dee му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Lorejn

  Lorejn Полноправен Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  66
  Допаѓања:
  82
  Сонував како лежам во голема зелена ливада полна со цветови. Преубаво беше. :angel
   
  На Dee Dee му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Dea

  Dea Активен Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  156
  Допаѓања:
  196
  Телепатски сме поврзани очигледно :D
   
  На Dee Dee и Hip.Hop_MKD им се допаѓа ова.
 10. Gabriela

  Gabriela Активен Член

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  145
  Допаѓања:
  139
  Јас дечко ми и како сум плачела по него мајка ми не ме пуштала да го посетаам па сакал да сме раскинале...Дека се мислам на тие работи и затоа:mad::stomp
   
  На Dee Dee му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: