Што сонувавте денес? | Црнобело Форум

Што сонувавте денес?

Dea

Активен Член
14 февруари 2012
156
196
43
23
Јас да ви кажам еве, вчера го сонував форумов и како некој ми дава оцена за мојот аватар 8+ :rofl А денес како сум носела црвена танга :rofl ЛУДООО!!!
 

Hip.Hop_MKD

Староседелец
15 февруари 2012
2,204
3,932
743
Јас да ви кажам еве, вчера го сонував форумов и како некој ми дава оцена за мојот аватар 8+ :rofl А денес како сум носела црвена танга :rofl ЛУДООО!!!

Ако ти кажам дека синоќа легнав во 02/03 00 ч. и си мислев цело време на форумот и што следно да правам, после заспав и го сонував.. :rofl LOL!
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Dee Dee and Dea

Mila Kunis

Истакнат Член
15 февруари 2012
2,290
3,528
443
Скопје
Како јадам морски плодови , некое еже беше хахаха другарка ми ми вика немој ќе се избоцкаш ,а ја и викам не бе ќе пазам,мерак ми е немам пробано морски плодови :rofl
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Bum-Bum, Dee Dee and Dea

Caci

Истакнат Член
15 февруари 2012
876
1,103
393
28
Струмица
Јас сонував како сум била во некоја просторија и таму имало некоја жена и ме замарала цело време со глупави работи :eek
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Dee Dee

Lorejn

Полноправен Член
15 февруари 2012
68
82
18
Сонував како лежам во голема зелена ливада полна со цветови. Преубаво беше. :angel
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Dee Dee

Dea

Активен Член
14 февруари 2012
156
196
43
23
Ако ти кажам дека синоќа легнав во 02/03 00 ч. и си мислев цело време на форумот и што следно да правам, после заспав и го сонував.. :rofl LOL!
Телепатски сме поврзани очигледно :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Dee Dee and Hip.Hop_MKD

Gabriela

Активен Член
19 февруари 2012
149
139
43
24
Јас дечко ми и како сум плачела по него мајка ми не ме пуштала да го посетаам па сакал да сме раскинале...Дека се мислам на тие работи и затоа:mad::stomp
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Dee Dee