Што сонувавте денес? | Црнобело Форум

Што сонувавте денес?

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
2,833
7,340
1,153
Big Sur
Боже, па на каков натпревар во пеење победивне со другарка и уште некои девојки, со песна од Дестинис Чајлд што ја немам слушнато минимум 10 години.
Чудно ми е како уште го памтам текстот и во сонот и на јаве. :D
 

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
2,833
7,340
1,153
Big Sur
Со мајка ми бевме бркани од некои двајца издртавени манијаци, но потоа лабаво појдовме до супермаркет од каде украдовме изолир трака и некако по пат сме ги убиле пошто остатокот од сонот го минавме криејќи траги и бегајќи од полиција и другари на манијаците.
Потоа снимаа Нетфликс документарка за тоа како сме успеале да ги скриеме телата да не може никој да ги најде, ама во документарката имаше дисклејмер дека е за едукативни цели, а не дека навистина сме го направиле тоа. :rofl
Кон крајот се исплашив дека според краевите на еден чаршав ќе не фатат, но никој не примети, па така одеднаш се најдов со другарки во некоја огромна соба да купуваме фалш парфеми.

Не знам какви чудесии се дешаваат во мојава потсвест, ама би ја замолила да биде малку појасна.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Outrider