Што му недостасува на форумов?

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
2,507
7,141
1,153
Big Sur
Ајмо, предновогодишно потсетување дека му фали свежа крв и повеќе активност од страна на веќепостоечката, застарена крв. Вампири сте, само читате скришно и молчите, а сите ве гледам, џабе криете статус. :D

Можеби ќе ве заинтересира ако понудам тавче за најактивниот член месецов?
Пегла? Алкател 310?
Адренохром?
(wasntme)
 

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,673
1,683
Han Wavel
Мене форумов отсекогаш ми бил ко некое село каде има малку народ, секој со секого се знае и си прават муабет, некој не се сака со некого па малку расправии и слично. Понекогаш ќе дојде некој натрапник и ќе наруши мир ама одма си оди и толку. И сеуште после толку време истото го мислам, ова е форум за малку луѓе, не верувам дека ќе биде интересно ако има 150 онлајн и сите пишуваат. Во најдобрите денови на форумов колку имаше онлајн? 30-40, ок може и повеќе имало не памтам ама сепак, тоа е бројката која ќе го направи интересен форумов. Интересен за нас, а не за другите, доволно за да не досадуваат секакви ботови.
А да, тоа село пишано во негативна смисла.
 
Последна промена:

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,073
5,612
1,683
Disco
Може порано било село, сега е hamlet, населба помала од село, на југословенски се вика Засеок, на јазикот на хунзите нема соодветен поим пошто е шкарт јазик и тие работи, да не почнувам со рант на оваа тема :) (а да, како е рант на македонски?)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Makedonec

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
2,507
7,141
1,153
Big Sur

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
2,507
7,141
1,153
Big Sur
Bump пак на темава. :zelen
Тие што читате и можеби чувате по две мислења месечно за на форумов, би ве замолила едното да го искористите овде. :)
Освен одговорот „фалат членови“, ме интересира што би ве натерало да пишувате повеќе?
Какви видови теми фалат?

Можеби недостасува Легионер. Тој беше мајсторот за теми.
 

Pink Panther

Староседелец
9 февруари 2015
1,783
799
1,133
Skopje
Имаше еден период жестоки дебати,сега е магла,фали жар,јас мислам не толку често се присутни,можеби новиве немаат многу што да кажат,тие што придонесуваа за да има акција пола од нив изгледаа кажаа што имаат и некако муабетиве т.е дебативе се многу паднати,а @Senorita ако расцветала нека не огрее со некоја тема па да бидеме повеќе цветови (flower)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Outrider and Electra

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
2,507
7,141
1,153
Big Sur
И јас тоа викам.
Гледам и не е дека нема да се врткаат стари членови, па се регистрира и по некој нов, ама или им е срам, немаат време или пак ко некако повеќе форумите веќе да се за драма и терање сеир...
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Outrider