1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Што му недостасува на форумов?

Дискусија во форумот 'За форумот' започната од Марија, 15 август 2012.

 1. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Темава е за муабет околу тоа што му недостасува на форумов, а не за препуцавања и бек прашања кој зошто се вратил и не му одговарал на другиот у порака.
  @Хептаграм XI почитувам што си конкретен и посочуваш што е добро а што не. Многу наскоро нови теми па очекувам од тебе опширни мислења:)
   
  На Dorina му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Dorina

  Dorina Активен Член

  Зачленет на:
  20 октомври 2017
  Мислења:
  93
  Допаѓања:
  71
  Moderatorite treba da si ja smenat energijata sto ja sirat na forumov, ako ne go mozat toa togas neka bidat zameneti so novi koi ke umeat...
   
  На Bibi@, Radoznala1 и pozdrav eden topol им се допаѓа ова.
 3. violetmoon

  violetmoon Модератор
  Член на администрација

  Најактивен член

  Зачленет на:
  11 декември 2012
  Мислења:
  2,620
  Допаѓања:
  5,694
  Модераторите во ништо не ви пречат, си имате куп теми повелете пишувајте и дискутирајте наместо да се расправате.
  Ако не ви чинат и темите бујрум отварајте слободно нови.
  Па после ние сме ширеле негативна енергија...
   
 4. Dorina

  Dorina Активен Член

  Зачленет на:
  20 октомври 2017
  Мислења:
  93
  Допаѓања:
  71
  Procitaj se uste ednas. :kafe
   
  На pozdrav eden topol му/ѝ се допаѓа ова.
 5. violetmoon

  violetmoon Модератор
  Член на администрација

  Најактивен член

  Зачленет на:
  11 декември 2012
  Мислења:
  2,620
  Допаѓања:
  5,694
  Пишувај кирилица и прочитај ги правилата на форумот.
  На здравје кафето.
   
 6. Dorina

  Dorina Активен Член

  Зачленет на:
  20 октомври 2017
  Мислења:
  93
  Допаѓања:
  71
  ne znam da pisuvam kirilica, ne ti odgovaram spored pravilnikot? kade zgresiv?
  Fala,da bese po dobro drustvo mozebi ke ti ponudev.
   
  На pozdrav eden topol му/ѝ се допаѓа ова.
 7. violetmoon

  violetmoon Модератор
  Член на администрација

  Најактивен член

  Зачленет на:
  11 декември 2012
  Мислења:
  2,620
  Допаѓања:
  5,694
  Добронамерно ти кажувам да пишуваш кирилица, не знам оти скокаш одма.
  За кафето не благодарам, секако испиено ми е веќе.
  Сакав само да ве прашам тебе и @pozdrav eden topol кој на форумов ви пречи да пишувате?
   
 8. Dorina

  Dorina Активен Член

  Зачленет на:
  20 октомври 2017
  Мислења:
  93
  Допаѓања:
  71
  ne znam dali si masko ili zensko ama daj oladi malku. Kazav mislenje, ne mislam elaborat da ti pisuvam,koj ima sluh ke razbere koj ne ne.Zaboravi me! :kafe
   
  На pozdrav eden topol му/ѝ се допаѓа ова.
 9. violetmoon

  violetmoon Модератор
  Член на администрација

  Најактивен член

  Зачленет на:
  11 декември 2012
  Мислења:
  2,620
  Допаѓања:
  5,694
  Убаво ве прашав нешто ама ни ти ни поздравот не ми дадовте одговор.
  Впрочем јасно е :)
   
  На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Struggler

  Struggler Староседелец

  Зачленет на:
  19 јануари 2013
  Мислења:
  1,755
  Допаѓања:
  1,002
  Totalno se soglasuvam, seta srejca jas sum dobro situirano i gradeno momce i momce so siroko srce i razbira4ka pa posle toa so mi napravija so vesnikot, jas seushte ostanav na forumot i cat pat pisuvam.
   
  На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: