Што му недостасува на форумов?

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,200
1,133
Темава е за муабет околу тоа што му недостасува на форумов, а не за препуцавања и бек прашања кој зошто се вратил и не му одговарал на другиот у порака.
@Хептаграм XI почитувам што си конкретен и посочуваш што е добро а што не. Многу наскоро нови теми па очекувам од тебе опширни мислења:)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Dorina

violetmoon

Модератор
Член на администрација
11 декември 2012
2,662
5,747
1,153
Moderatorite treba da si ja smenat energijata sto ja sirat na forumov, ako ne go mozat toa togas neka bidat zameneti so novi koi ke umeat...
Модераторите во ништо не ви пречат, си имате куп теми повелете пишувајте и дискутирајте наместо да се расправате.
Ако не ви чинат и темите бујрум отварајте слободно нови.
Па после ние сме ширеле негативна енергија...
 

Dorina

Активен Член
20 октомври 2017
93
71
28
50
Модераторите во ништо не ви пречат, си имате куп теми повелете пишувајте и дискутирајте наместо да се расправате.
Ако не ви чинат и темите бујрум отварајте слободно нови.
Па после ние сме ширеле негативна енергија...
Procitaj se uste ednas. :kafe
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: pozdrav eden topol

violetmoon

Модератор
Член на администрација
11 декември 2012
2,662
5,747
1,153
ne znam da pisuvam kirilica, ne ti odgovaram spored pravilnikot? kade zgresiv?
Fala,da bese po dobro drustvo mozebi ke ti ponudev.
Добронамерно ти кажувам да пишуваш кирилица, не знам оти скокаш одма.
За кафето не благодарам, секако испиено ми е веќе.
Сакав само да ве прашам тебе и @pozdrav eden topol кој на форумов ви пречи да пишувате?
 

Dorina

Активен Член
20 октомври 2017
93
71
28
50
Добронамерно ти кажувам да пишуваш кирилица, не знам оти скокаш одма.
За кафето не благодарам, секако испиено ми е веќе.
Сакав само да ве прашам тебе и @pozdrav eden topol кој на форумов ви пречи да пишувате?
ne znam dali si masko ili zensko ama daj oladi malku. Kazav mislenje, ne mislam elaborat da ti pisuvam,koj ima sluh ke razbere koj ne ne.Zaboravi me! :kafe
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: pozdrav eden topol

violetmoon

Модератор
Член на администрација
11 декември 2012
2,662
5,747
1,153
ne znam dali si masko ili zensko ama daj oladi malku. Kazav mislenje, ne mislam elaborat da ti pisuvam,koj ima sluh ke razbere koj ne ne.Zaboravi me! :kafe
Убаво ве прашав нешто ама ни ти ни поздравот не ми дадовте одговор.
Впрочем јасно е :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Makedonec

Struggler

Староседелец
19 јануари 2013
1,755
1,002
1,133
Аах, тешко на умот што го носиш...зарем форумов од еден член ти зависи??
Најголемата грешка беше кога поставивте лоши модератори и админи кои ги бркаа членовите со нивните некултурни изјави и банирања од ќеиф.
Овој форум треба да се стане од мртвите а за да се оживее му требаат ..знаеш и ти убаво што му треба..но и тебе гледам дека не те заболе многу за него...ајд чао(wave)

Totalno se soglasuvam, seta srejca jas sum dobro situirano i gradeno momce i momce so siroko srce i razbira4ka pa posle toa so mi napravija so vesnikot, jas seushte ostanav na forumot i cat pat pisuvam.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Makedonec