1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Што му недостасува на форумов?

Дискусија во форумот 'За форумот' започната од Марија, 15 август 2012.

 1. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,728
  Допаѓања:
  759
  Ama alternativni haha kaj go izvadi oba ziti se ?!
   
 2. Outrider

  Outrider A Witty Cat
  Член на администрација

  Зачленет на:
  23 мај 2013
  Мислења:
  4,725
  Допаѓања:
  5,266
  Ами тие изрази се користат одамна, што е до мене јас сите етникуми и националности обожавам да ги нарекувам со погрдни имиња
  Jew is a Negro :cool:
   
 3. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,728
  Допаѓања:
  759
  Epa ne jas ne sum vo pravo , samo jas i uste nekoj taka gi vikame i tao navreda bilo , jas prv pat slusam, pa filmon cigani lete ka nebu ? Ne e romi ...
  Toa e navreda , cigane sviraj mi , ciganka me ostavila , ciganin je al najlepsi :) ? Jas ne gi razbiram stvarno ;)
   
 4. misterija

  misterija Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  27 јануари 2016
  Мислења:
  741
  Допаѓања:
  613
  Ништо не му недостасува, има вишок:zelen
   
 5. ●Untouchable°

  ●Untouchable° Староседелец

  Зачленет на:
  24 август 2015
  Мислења:
  1,186
  Допаѓања:
  1,131
  Недостига искреност и позитивна енергија :sreken
   
  На Prashina и Mnogo Bitno им се допаѓа ова.
 6. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,262
  Допаѓања:
  9,105
  Недостигаат стриптизети. Црвенокоси и тоа ебаго.
  ***
  Им фалела реалност. Их ебаго. Ако сакате реалност однесувајте се реално ебаго мајката.
  Избори за администрација. Демек администрацијата прави/спроведува дискусија на форум. Администрацијата е тука за техничка поддршка и формалности околу форумот и темите. Надгледување и санкции кон прекршителите на правилата. И се разбира да учествуваат во дискусија.

  Слобода на говор. Ако на форумов не можете да пишувате шо сакате не знам каде би пишувале.
  Пис бичес. Ам аут ;)
   
  На ScorpioNka и Makedonec им се допаѓа ова.
 7. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  731
  Допаѓања:
  121
  Чет соба
   
 8. Stojne

  Stojne Староседелец

  Зачленет на:
  29 јануари 2015
  Мислења:
  380
  Допаѓања:
  128
  Ништо не му недостасува.Све е супер.
   
 9. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  @malo да се врати!!
   
 10. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  606
  Допаѓања:
  345
  Аах, тешко на умот што го носиш...зарем форумов од еден член ти зависи??
  Најголемата грешка беше кога поставивте лоши модератори и админи кои ги бркаа членовите со нивните некултурни изјави и банирања од ќеиф.
  Овој форум треба да се стане од мртвите а за да се оживее му требаат ..знаеш и ти убаво што му треба..но и тебе гледам дека не те заболе многу за него...ајд чао(wave)
   
  На Struggler и Prashina им се допаѓа ова.

Сподели: