Што му недостасува на форумов?

pozdrav eden topol

Истакнат Член
10 ноември 2017
606
345
63
Мислам дека е време малку да го накитите, украсите и освежите форумов, па еве ги новогодишниве и божичните празници само што не затропаа....

 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Dorina and Makedonec

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,471
1,199
1,133
Мислам дека е време малку да го накитите, украсите и освежите форумов, па еве ги новогодишниве и божичните празници само што не затропаа....

Ова го предложив во администрација уште пред еден месец. Другото останува на @ipopovski :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: pozdrav eden topol

pozdrav eden topol

Истакнат Член
10 ноември 2017
606
345
63
Ништо не му недостасува, само му пројде модата, како и на многу работи со рок на употреба:kafe
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: antonio

Stojne

Староседелец
29 јануари 2015
394
136
1,053
Site clenovi se kako zaspani. Nema takva aktivnost kako sto imase porano. Sto se slucuva?
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Ananas

Stojne

Староседелец
29 јануари 2015
394
136
1,053
Ovoj forum e podobar od femina. Povece sum zadovolna od clenovite ottuka otkolku od Femina.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Ananas