1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Што му недостасува на форумов?

Дискусија во форумот 'За форумот' започната од Марија, 15 август 2012.

 1. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  606
  Допаѓања:
  345
  Мислам дека е време малку да го накитите, украсите и освежите форумов, па еве ги новогодишниве и божичните празници само што не затропаа....

  [​IMG]
   
  На Dorina и Makedonec им се допаѓа ова.
 2. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Ова го предложив во администрација уште пред еден месец. Другото останува на @ipopovski :D
   
  На pozdrav eden topol му/ѝ се допаѓа ова.
 3. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  606
  Допаѓања:
  345
  Ништо не му недостасува, само му пројде модата, како и на многу работи со рок на употреба:kafe
   
  На antonio му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Ananas

  Ananas Полноправен Член

  Зачленет на:
  14 јануари 2019
  Мислења:
  70
  Допаѓања:
  27
  Активност хехе
   
  На Ballet is my life му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Stojne

  Stojne Староседелец

  Зачленет на:
  29 јануари 2015
  Мислења:
  378
  Допаѓања:
  126
  Site clenovi se kako zaspani. Nema takva aktivnost kako sto imase porano. Sto se slucuva?
   
  На Ananas му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Ananas

  Ananas Полноправен Член

  Зачленет на:
  14 јануари 2019
  Мислења:
  70
  Допаѓања:
  27
  Странство се :/
   
  На malecka и Stojne им се допаѓа ова.
 7. Хептаграм XI

  Хептаграм XI Староседелец

  Зачленет на:
  26 мај 2013
  Мислења:
  1,723
  Допаѓања:
  880
  Интернетот не познава граници :D
  Умираат форумите, се чекаат нови деца со нови идеи :)
   
 8. Stojne

  Stojne Староседелец

  Зачленет на:
  29 јануари 2015
  Мислења:
  378
  Допаѓања:
  126
  Ovoj forum e podobar od femina. Povece sum zadovolna od clenovite ottuka otkolku od Femina.
   
  На Ananas му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Ananas

  Ananas Полноправен Член

  Зачленет на:
  14 јануари 2019
  Мислења:
  70
  Допаѓања:
  27
  Разликата е што лезбејките се на фемина :/ феминистките не толку многу.
   
  На Stojne му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Stojne

  Stojne Староседелец

  Зачленет на:
  29 јануари 2015
  Мислења:
  378
  Допаѓања:
  126
  Taka e. :)
   
  На Ananas му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: