Чет муабети (ти реков-ми рече)

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,518
1,183
Big Sur
која е потребата од отварање на верски теми последн време ??
Оф...јас мислам па дупла/несоодветна тема да не е. :D
Темите се прописни според правилата, не се дупли, им се дава шанса за дискусија и толку е одговорот од модераторска точка што можам да го дадам.
Кој, зошто, каде и како отворил си се индивидуални причини и права на членовите, тоа може тие ќе можат/сакаат да ти одговорат. :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Legioner

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
Молам сите модератори од сега па натаму да се консултираат со господин легионер дали има потреба од новоотворените теми. Хаштаг ФалаМногуПријатно. Ок?Позз.
 

Legioner

Истакнат Член
18 април 2012
1,001
602
423
Ohrid
Оф...јас мислам па дупла/несоодветна тема да не е. :D
Темите се прописни според правилата, не се дупли, им се дава шанса за дискусија и толку е одговорот од модераторска точка што можам да го дадам.
Кој, зошто, каде и како отворил си се индивидуални причини и права на членовите, тоа може тие ќе можат/сакаат да ти одговорат. :)

монотоно станува се едни исти теми да се форсираат во иста група ќе испаднеме Верски форум со мантии ќе влегуваме во форумов :D ah ahh
 

$3Я3|\||)&p&†Y

Староседелец
12 мај 2012
3,690
3,871
1,183
монотоно станува се едни исти теми да се форсираат во иста група ќе испаднеме Верски форум со мантии ќе влегуваме во форумов :D ah ahh
Па отвори ти некоја ИНТЕРЕСНА тема, на тој начин нема да има цимолење.
 

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
Значи константно шпоретот пецкаше па и по малку дрмаше ама ајде...Викнавме мајсттор го отвори и рече нема ништо па уште на шала ми вика Ајде немаш гајле здраво е за срцето ...свашта...
И така си продолжи да пецка ...се до кобниов мој ден...Значи пуштена една рингла на неа работев а во меѓу време ми беше пуштена и рерната, ја отворив да го ставам плехот внатре..и само што го допрев ме “фати’ и добро ме здрма и на крајот ме фрли...Мислам дека пострашно и потрауматично нешто немам доживеано...Ми се тресеше цело тело...и за малку ќе скршев кичма...
Проблемот е што шпоретот стои до мијалникот...дури некогаш и мијалникот пецкаше...ама ете мене ми падна парето...
Маж ми се изнервира и го отвори и виде дека жицата за заземјување била оголена а нормално вода на шпоретот и ете ти...
Како и да е сега еден кабел го прескокнувам со страв а камоли да уклучам нешто...

Извадете го осигурачот од таблата кој што е за шпоретот дури не најдете асален мајстор иако во хунзистан и тоа е сериозен предизвик...
Можеби и не е најдобро место да биде до мијалникот, секогаш може да капе некаде, влага... ако имате простор - преместете го ...