Чет муабети (ти реков-ми рече) | Црнобело Форум

Чет муабети (ти реков-ми рече)

JaMi

Староседелец
22 февруари 2012
6,525
14,437
1,683
Таму каде што треба
Поради заинтересираност од страна на форумџиите отварам тема каде што можат да си напишат се што сакаат без да бидат офтопик во другите теми .(Секако да не ги прекршуваат правилата на ЦБ)


 
  • Ми се допаѓа
Реакции: kizzo, Kitty and violetmoon

foREVer

Староседелец
20 март 2012
2,227
3,505
743
Не само што помислив, туку и напишав во неколку наврати, само не сум сигурна дали стојат мислењата или ми беа избришани поради оф-топик.