1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Чет муабети/ти реков-ми рече

Дискусија во форумот 'Форумски игри' започната од JaMi, 7 февруари 2013.

 1. Solange

  Solange Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  6 април 2016
  Мислења:
  114
  Допаѓања:
  134
  Е незснам ја тоа...ке мора да го прашаш хотерот дали ке може 4 дена нон стоп. Сепак машко е машко и љубовниот мускул може да му настрада од напор...:rofl
   
 2. *V******

  *V****** Староседелец

  Зачленет на:
  2 април 2013
  Мислења:
  193
  Допаѓања:
  170
  Lena.....nekoi raboti ednostavno ne zavisat od nas...tvojata rabota e samo da imas zelba ili cel se drugo e rabota na nekoj drug.....veruvaj cuda se slucuvaat....
   
  На Lena му/ѝ се допаѓа ова.
 3. ●Untouchable°

  ●Untouchable° Староседелец

  Зачленет на:
  24 август 2015
  Мислења:
  1,186
  Допаѓања:
  1,132
  Добро дошо ја супер ти?! :D
  Не е за бан прашањето, ама ако земеме сите да одговораме цел ден само исто па исто на чет муабети ќе се врти :giggle
  Сепак, имај пријатен престој :)
   
 4. misterija

  misterija Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  27 јануари 2016
  Мислења:
  741
  Допаѓања:
  613
  Уште чет муабети ни остана..сите можни теми се отворени, што ни преостанува друго;)кога немаме попаметна работа:svirka
   
  На ●Untouchable° му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Falanga

  Falanga Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 април 2016
  Мислења:
  350
  Допаѓања:
  293
  Сочувствувам иако не те знам. Ама знам како е, секој (скоро) некогаш ќе искуси такво нешто. Да се избориш за излез самиот е ултимативното достигнување, но не е срам и да побараш помош. Звучи лудо ама сеуште има луѓе кои несебично би можеле та ти помогнат... дури и денес.
   
  На Lady* му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Ова може у потпис да иде:D
   
  На Falanga, existence и misterija им се допаѓа ова.
 7. misterija

  misterija Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  27 јануари 2016
  Мислења:
  741
  Допаѓања:
  613
  :roflМолчи бе жити бога:patos
   
  На Falanga му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Aristokrat

  Aristokrat Староседелец

  Зачленет на:
  27 февруари 2012
  Мислења:
  2,655
  Допаѓања:
  3,335
  Неки се што е јавно смее да се цитира?
   
 9. Solange

  Solange Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  6 април 2016
  Мислења:
  114
  Допаѓања:
  134
  Ух, 11 часа, сум се преспал а ништо не сонував.:kafe
  Секој мерак е различен...е тоа се вика квалитетно тепање време.:D
   
 10. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  Рековме одамна да не се цитира дневникот :)
   

Сподели: