1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Хулахопки

Дискусија во форумот 'Мода и облека' започната од JaMi, 15 ноември 2012.

 1. Lepaa

  Lepaa Истакнат Член

  Зачленет на:
  2 декември 2012
  Мислења:
  985
  Допаѓања:
  1,704
 2. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,458
  Допаѓања:
  14,374
  [​IMG][​IMG][​IMG]
   
  На Bibi@, parvati и Trajche им се допаѓа ова.
 3. Podem

  Podem Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  360
  Допаѓања:
  355
  Хулахопката како дел од женската гардероба се поим за сексуалност,елеганција и заводливост. Не верувам дека постои маж што веднаш би ги соблекол од партнерката, секој би ја погалил женската мистериозна нога завиткана во парче ткаенина кое сјае...тоа е целата филозофија на заведувањето кое почнува од нозете па нагоре.

  И би дал само совет до женската популација, чисто од општа култура што ме иритира кога ќе видам излезени низ град,да шетаат со скината чорапа.Проверете ги пред да излезете од време навреме забележувајте ги ,носете резервни...бидете вистинска дама.
   
  На WomanInRed, JaMi и parvati им се допаѓа ова.
 4. WomanInRed

  WomanInRed Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,324
  Допаѓања:
  3,218
  284919_443964982337912_1150641888_n.jpg
   
  На poslusen му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Elena

  Elena Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  155
  Допаѓања:
  169
  Сакам хулахопки и носам. Речиси секој ден..не е важно дали сум излезена или не..не можам без нив..:)
   
  На poslusen, TheNagual и Aristokrat им се допаѓа ова.
 6. goodgod

  goodgod Истакнат Член

  Зачленет на:
  26 декември 2012
  Мислења:
  433
  Допаѓања:
  302
  Нели ви е ладно бре само на хулахопки да излевате?
   
 7. Sofija...

  Sofija... Истакнат Член

  Зачленет на:
  23 ноември 2012
  Мислења:
  256
  Допаѓања:
  358
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На poslusen, Bibi@, Gemini и уште 1 член му се допаѓа ова.
 8. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,756
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  На street_chic, Bibi@, Gemini и уште 2 други им се допаѓа ова.
 9. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,458
  Допаѓања:
  14,374
  [​IMG]
   
  На Gemini му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Caci

  Caci Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  872
  Допаѓања:
  1,103
  на излегување секогаш сум во бојче, хулахопки носам од најобичните од 35 денари, бидејќи нон стоп ги кинам, на секое излегување нови хулахопки треба да си купувам :mad: на посебни прилики си купувам некои помодерни со дизајни хулахопки :D
   
  На poslusen му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: