Хулахопки

Podem

Староседелец
15 февруари 2012
360
356
1,063
300.000.000 BC
Хулахопката како дел од женската гардероба се поим за сексуалност,елеганција и заводливост. Не верувам дека постои маж што веднаш би ги соблекол од партнерката, секој би ја погалил женската мистериозна нога завиткана во парче ткаенина кое сјае...тоа е целата филозофија на заведувањето кое почнува од нозете па нагоре.

И би дал само совет до женската популација, чисто од општа култура што ме иритира кога ќе видам излезени низ град,да шетаат со скината чорапа.Проверете ги пред да излезете од време навреме забележувајте ги ,носете резервни...бидете вистинска дама.
 

Caci

Истакнат Член
15 февруари 2012
872
1,103
393
27
Струмица
на излегување секогаш сум во бојче, хулахопки носам од најобичните од 35 денари, бидејќи нон стоп ги кинам, на секое излегување нови хулахопки треба да си купувам :mad: на посебни прилики си купувам некои помодерни со дизајни хулахопки :D
 
  • Like
Реакции: poslusen