1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Хулахопки

Дискусија во форумот 'Мода и облека' започната од JaMi, 15 ноември 2012.

 1. Podem

  Podem Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  360
  Допаѓања:
  355
  Ako ne smeta malce retro-umetnciki pridones na temava:  [​IMG]


  [​IMG]


  [​IMG]
   
 2. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,756
  [​IMG]
   
  На JaMi му/ѝ се допаѓа ова.
 3. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,458
  Допаѓања:
  14,374
  [​IMG]
   
  На Anakin му/ѝ се допаѓа ова.
 4. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,458
  Допаѓања:
  14,374
  [​IMG]
   
  На violetmoon и Anakin им се допаѓа ова.
 5. Anakin

  Anakin Истакнат Член

  Зачленет на:
  23 август 2012
  Мислења:
  869
  Допаѓања:
  977
 6. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,458
  Допаѓања:
  14,374
  [​IMG]
   
  На violetmoon му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Roxelana

  Roxelana Староседелец

  Зачленет на:
  13 март 2013
  Мислења:
  134
  Допаѓања:
  276
  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
  Просто обожавам секакви хулахопки ! (inlove)
   
 8. Aleksis

  Aleksis Jukebox

  Зачленет на:
  4 април 2013
  Мислења:
  1,440
  Допаѓања:
  2,539
  Мразам хулахопки и мнооогу ретко носам...не заради нешто друго туку заради тоа што уште на првото облекување морам да ги скинам,да ги закачам,да ги уништам! :banghead
   
 9. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,458
  Допаѓања:
  14,374
  На Kitty и Smiley_1996 им се допаѓа ова.
 10. Kitty

  Kitty Староседелец

  Зачленет на:
  26 март 2012
  Мислења:
  2,673
  Допаѓања:
  6,921
  лелее хаххаа замисли ме во вакви....:rofl
   
  На JaMi му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: