Хулахопки

Mila Kunis

Истакнат Член
15 февруари 2012
2,279
3,528
443
Скопје
Најчесто носам Пенти ,Тамара,Марта, од оние месо боја со сјај.Зимно време и дебели како хеланки. Не сум некој голем фан на дезенирани,но имам едни мрежести со цветови нешто вака:и уште едни тегет со цветови од страна од горе до доле на ногата. Носам и подвезици,за специјални пригоди:D