1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Хулахопки

Дискусија во форумот 'Мода и облека' започната од JaMi, 15 ноември 2012.

 1. poslusen

  poslusen Корисник со 10 казнени поени

  Зачленет на:
  8 јануари 2016
  Мислења:
  30
  Допаѓања:
  9
  И јас обожавам хулахопки, ептен на женските нозе. Тогаш сум беспомошен, паѓам веднаш сакам и да ги мирискам, бакнувам, лижам...да ме мазат по лицето со стапалата или да ме врзат за врат со хулахопките
   
 2. poslusen

  poslusen Корисник со 10 казнени поени

  Зачленет на:
  8 јануари 2016
  Мислења:
  30
  Допаѓања:
  9
  Јас ко машко не носам, но ако некоја девојка сака да ме облече во хулахопки за да се зафркава и исмева ќе облечам, па како нејзина другарка да ме направи, и со шминка, фустанче, перика, штикли хахаха би пробал-а.
   
  На Ѕид на плачот му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Ѕид на плачот

  Ѕид на плачот Истакнат Член

  Зачленет на:
  20 септември 2016
  Мислења:
  222
  Допаѓања:
  113
  Ти да ми бидеш другар, јас на тебе ќе се учам да шминкам перфектно.
   
  На poslusen му/ѝ се допаѓа ова.
 4. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  731
  Допаѓања:
  121
  Не носам,несакам,не ми се удобни
   

Сподели: