Хулахопки

poslusen

Староседелец
8 јануари 2016
40
9
1,018
36

Просто обожавам секакви хулахопки ! (inlove)
И јас обожавам хулахопки, ептен на женските нозе. Тогаш сум беспомошен, паѓам веднаш сакам и да ги мирискам, бакнувам, лижам...да ме мазат по лицето со стапалата или да ме врзат за врат со хулахопките
 

poslusen

Староседелец
8 јануари 2016
40
9
1,018
36
Јас ко машко не носам, но ако некоја девојка сака да ме облече во хулахопки за да се зафркава и исмева ќе облечам, па како нејзина другарка да ме направи, и со шминка, фустанче, перика, штикли хахаха би пробал-а.
 
  • Like
Реакции: Ѕид на плачот

Ѕид на плачот

Истакнат Член
20 септември 2016
222
113
343
28
Скопје
Јас ко машко не носам, но ако некоја девојка сака да ме облече во хулахопки за да се зафркава и исмева ќе облечам, па како нејзина другарка да ме направи, и со шминка, фустанче, перика, штикли хахаха би пробал-а.
Ти да ми бидеш другар, јас на тебе ќе се учам да шминкам перфектно.
 
  • Like
Реакции: poslusen

MajkaMuNaMarko

Нов член
18 февруари 2020
9
0
1
34
Јас воопшто не сакав да носам, но си најдов љубов во дизајнирани и уникатни хулахопки и носам исклучиво такви. Одам на пат - купувам хулахопки. Најчесто во Calzedonia
 

poslusen

Староседелец
8 јануари 2016
40
9
1,018
36
Не носам хулахопки ниту во зима. А сум помислил да пробам, од оние потенки, женски, онака повеќе од фетиш кон хулахопките. Или женка да ме зафркава и командува, што ми е и фетиш, и да ме натера да облечам. Па може после и штикли, фустанче, да ме нашминка и перика, и да ме зафркава како ме направила женско. Ама пусти срам како да купам или да најдам таква женска што така ќе ме зеза.