1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Roxelana
Последна активност:
21 јуни 2019 во 03:21
Зачленет на:
13 март 2013
Мислења:
134
Допаѓања:
276
Поени од трофеи:
1,063
Пол:
Женски
Локација:
Скопје

Сподели:

Roxelana

Староседелец, Женски, од Скопје

Roxelana последен пат беше виден/а како:
21 јуни 2019