Roxelana
Реакции
277

Зачленет на
Последно виден

Пораки на профилот Теми и мислења За мене

 • Го раздрма малку форумов....хеххе така треба :D :***
  • Ми се допаѓа
  Реакции: Roxelana
  Roxelana
  Roxelana
  Да, да и штикли тебе ти одбрав.
  П.С. - игричките ги силував :d
  Badgirl
  Badgirl
  многу се убави ^_^
  хахаха да приметив :D
  Roxelana
  Roxelana
  Мило ми е што ти се допаѓаат :)
  Аватарчето твое ме потсеќа на стиховите:
  "How can you see into my eyes
  Like open doors
  Leading you down into my core
  Where I've become so numb
  Without a soul. My spirit's sleeping somewhere cold
  Until you find it there and lead it back home" :)
  • Ми се допаѓа
  Реакции: Roxelana
  Roxelana
  Roxelana
  Evanescence !?
  P.S. - Баш сакав да асоцира на нешто слично :)
  Harmonija
  Harmonija
  Успешна мисија... :D
  Многу ти благодарам на поздравот, ама срам да ти е... Како не успеа да прочиташ низ форумчево дека не јадам ништо со брашно... Сега од сликите лиги ми течат :)
  Roxelana
  Roxelana
  Без гајле.. не би имала ништо против :D
  G
  Ghtalpo
  Што има врска брашното?
  Аркантос
  Аркантос
  Има ставено слики со убава торта(со брашно)
  А јас сум ти на некоја посебна диета(читај режим на исхрана) забрането ми е брашното
 • Вчитување…
 • Вчитување…