1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Фан клуб на Арсенал

Дискусија во форумот 'Спорт' започната од oneil, 17 февруари 2012.

1. Altaïr

Altaïr Shinigami

Зачленет на:
    23 јули 2012
    Мислења:
    5,752
    Допаѓања:
    2,574
    Мифка вика :patos
    Јас не можам да замислам ама слично мислам. Мислам дека мирен ќе беше колку толку. :)

На Outrider му/ѝ се допаѓа ова.
  2. existence

existence Boolean
    Член на администрација Админ

Зачленет на:
    3 март 2012
    Мислења:
    7,391
    Допаѓања:
    9,099

После нерешената на Лестер, оваа шанса не смее да се испушти. Лош скор имаме на Британија ама не значи дека не може да се победи.
    COYG!

3. Altaïr

Altaïr Shinigami

Зачленет на:
    23 јули 2012
    Мислења:
    5,752
    Допаѓања:
    2,574
    И вие гo бркaте Мoрaтa a? :zelen

4. Outrider

Outrider A Witty Cat
    Член на администрација

Зачленет на:
    23 мај 2013
    Мислења:
    4,725
    Допаѓања:
    5,266
    I PREDICT :frantic
    Во Мај капитенот на Арсенал ќе подигне два пехари, еден од ПЛ и еден од ФА купот (party)

На Altaïr и existence им се допаѓа ова.
  5. Altaïr

Altaïr Shinigami

Зачленет на:
    23 јули 2012
    Мислења:
    5,752
    Допаѓања:
    2,574
    Ај па да се израдувате и вие конечно. Јас ќе почекам, за едно 5-6 сезони очекувајте ме. :)

6. Outrider

Outrider A Witty Cat
    Член на администрација

Зачленет на:
    23 мај 2013
    Мислења:
    4,725
    Допаѓања:
    5,266
    Next season gonna be your season :zelen
    5-6 може не ама 2 секако.
    Оваа сезона не е меродавна, 1/4 од сезоната беше вреќата роџерс на клупа, плус се уби од носење флопови, сега Клоп има еден куп повредени и едно чудо флопови, тешко оваа сезона ќе излезе од гомната кои ги остави роџерс, тешко за ЛШ да се пробие, евентуално преку ЛЕ да проба.
    Наредната веќе ќе има прилика да состави екипа според негов план и да оди на повисок пласман а таа по неа и на освојување на ПЛ.

7. Altaïr

Altaïr Shinigami

Зачленет на:
    23 јули 2012
    Мислења:
    5,752
    Допаѓања:
    2,574
    Не верувам за титула. Може некои добри трансфери да направи, ама што знам некако како некое проклетство да има и никогаш нема да освојат. Сезоната со Суарез ја изгубија за еден гол, она кога се лизна Џерард, пред тоа против овој вашиов тим ја изгубија. Не се надевам на титула јас, битно ми е да растураме ривали. :)

8. Outrider

Outrider A Witty Cat
    Член на администрација

Зачленет на:
    23 мај 2013
    Мислења:
    4,725
    Допаѓања:
    5,266
    Така делува на прв поглед ама ете за стотина дена Клоп се избори за прво финале, нешто шо не ми успеа на роџерс за три и кусур години плус тука се ЛЕ и ФА што за сезона уништена ради повреди и не е така лошо.
    Ваљда ќе успее да ги санира последиците од владеењето на роџерс до на лето...

9. Altaïr

Altaïr Shinigami

Зачленет на:
    23 јули 2012
    Мислења:
    5,752
    Допаѓања:
    2,574
    Па што знам, најубаво ништо да не очекувам за да не се разочарам. Ете сега некој од Шахтјор сакал да дојде ама не го пуштале тие лудаците, 35 милиони понуда одбиле.

10. Outrider

Outrider A Witty Cat
    Член на администрација

Зачленет на:
    23 мај 2013
    Мислења:
    4,725
    Допаѓања:
    5,266
    35 милиони за играч од украинска лига? :eek: колку и да е потенцијал тоа е безвеза лига плус ако никогаш немал играно на островот ќе треба да се адаптира па шпански серии ова она...

Сподели: