1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Фан клуб на Арсенал

Дискусија во форумот 'Спорт' започната од oneil, 17 февруари 2012.

 1. oneil

  oneil Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  7
  Се е во насловот, повелете фанови :)
   
  На Scars31 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Македонец

  Македонец Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  313
  Допаѓања:
  439
  Не заслужувате тема хахах
   
 3. oneil

  oneil Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  7
  како прво преку глава ми е од такви како тебе кои пред се ги ценат скапите трансфери над младите таленти и убавината на фудбалската игра. од година во година фудбалот низ светот е се полош и полош? зошто? земи ги за пример Барселона и Реал Мадрид од Шпанија и погледни назад 20-30 години кој што и како освојувал... погледни го каков беше Челзи пред 10 години каков е во последните 5. Манчестер Сити од пред 2 години, Интер последниве 2 години, Јувентус, Монако, Панатенаикос, Анжи сега, Рома, Малага, Зенит, клубовите од арапските земји итн... каде е магијата на играта? Ја снемува! Само уште неколку клубови во светот ја негуваат вистинската вредност и традиција на играта а меѓу тие е и Арсенал.
   
  На Thrashbt и Rusty им се допаѓа ова.
 4. Scars

  Scars Староседелец

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  2,227
  Допаѓања:
  3,542
  [​IMG]

  He is my man (inlove)
   
 5. foREVer

  foREVer Староседелец

  Зачленет на:
  20 март 2012
  Мислења:
  2,227
  Допаѓања:
  3,505
  Леле тема сте имале! :eek:

  Каква збрка се направи овој преоден рок, аман веќе. Мило ми е што заврши тоа со РВП.
  После сè што се случуваше, еве една слика што навистина ми се допадна.

  304668_349873355088395_824380037_n.jpg

  П.С. Од една страна сакам Арсенал да освои трофеј сезонава, чисто за инает на Ван Перси, ама од друга страна не сакам зашто ќе пропадне страницава. :giggle
   
  На parvati му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Дејмон

  Дејмон Староседелец

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  455
  Допаѓања:
  650
  [​IMG]

  :rofl

  Инаку, во времето на Анри имав скриени симпатии кон тимов ама после Анри си дојде во Барселона и симпатиите ги снема. :)
  Глупаво е тоа што го направи Ван Перси и се префрли во може да се каже најголемиот ривал. Сепак Арсенал летово доведе тројца одлични играчи кои би требало добро да се снајдат. Според мене немаат шанси за титула, но пак како и претходните неколку сезони ќе се борат за 3то/4то место.
   
 7. Luckky

  Luckky Upright

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  2,635
  Допаѓања:
  5,809
  A финтава со сликава е? За да се тролаат фановите на арсенал?? |-(
   
  На foREVer му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Дејмон

  Дејмон Староседелец

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  455
  Допаѓања:
  650
  Ваљда, ама и нив им е смешна. Сликава уствари мене ми ја прати фан на Арсенал.
   
 9. Luckky

  Luckky Upright

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  2,635
  Допаѓања:
  5,809
  Епа мене како фан на Арсенал не ми е ;) :sreken
   
 10. foREVer

  foREVer Староседелец

  Зачленет на:
  20 март 2012
  Мислења:
  2,227
  Допаѓања:
  3,505
  Ете го и Македончето во Арсенал. Мило ќе ми е ако успее во Европа детево.

  [​IMG]
   
  На parvati му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: