1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
oneil
Последна активност:
16 април 2014 во 00:11
Зачленет на:
17 февруари 2012
Мислења:
7
Допаѓања:
7
Поени од трофеи:
303
Пол:
Машки
Роденден:
12 декември 1991 (Возраст: 28)

Сподели:

oneil

Истакнат Член, Машки, 28

oneil последен пат беше виден/а како:
16 април 2014