Фан клуб на Арсенал

foREVer

Староседелец
20 март 2012
2,227
3,505
743
tumblr_mihj4i091g1rtkeh7o1_1280.jpg


Криво ми е за Вилшер. Еден од ретките е што игра со срце, а не за пари.
 

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
Сезонава тешко да освојат нешто. И на Венгер му запнаа веќе, еве му даваат 70М фунти за да купи некој играч и одгодина да освојат барем ФА куп. И мене ми скисна веќе од чекање, основно бев кога последен пат освоија титула. Со Баерн не ги ни гледав оти знам дека само ќе се изнервирам.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: steppenwolf

Dolce

Староседелец
9 октомври 2012
25
5
603
Топџии тепаме во недела против коките, ајде да го живнеме нашиот фан клуб :D
 

Thrashbt

Староседелец
6 октомври 2012
233
86
1,038
30
Битола
Мора да се врати тимот по хоророт од Баерн шо го претрпија, така да победа против кокошките е секогаш добредојдена. COYG !
 

Dolce

Староседелец
9 октомври 2012
25
5
603
Секако дека ќе победиме нема шанси да им е паднат моралот од позарот во средата, очекувам 3-0 за нас.
COYG (inlove)
 

Хоуп*

Proton
4 април 2013
2,410
4,218
753
Јас сум повеќе фан на Жиру и Белерин отколку на Арсенал ( :zelen ) ама ги следам нон стоп. Не можам да кажам дека ги сакам после Милан, ама има нешто.
Заприметив и дека 90% од форумов го симпатизираат Арсенал.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Outrider

Dolce

Староседелец
9 октомври 2012
25
5
603
Јас сум повеќе фан на Жиру и Белерин отколку на Арсенал ( :zelen ) ама ги следам нон стоп. Не можам да кажам дека ги сакам после Милан, ама има нешто.
Заприметив и дека 90% од форумов го симпатизираат Арсенал.
Е баш и ми е мило што сепак имаш некои симпатии кон клубот, и да гледам дека највеќе фанови овде се за АРСЕНАЛ.
АРСЕНАЛ ЗАСЕКОГАШ :sreken

Конечно дочекав и оваа тема да живне. COYG
Мораше некој да спроведе нели ;)
ИИИИИИ идеме на победа во недела ГАНЕРИИИ...:svirka
 
Последна промена од модератор:
  • Ми се допаѓа
Реакции: existence

Thrashbt

Староседелец
6 октомври 2012
233
86
1,038
30
Битола
Една легендарна изјава на една од најголемите легенди на клубот.

“I was once fined £5,000 for calling Tottenham fans wankers. The best £5,000 I've ever spent.” Ian Wright