Фан клуб на Арсенал

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
4,738
5,270
1,183
Disco
No Casorla no problem испаѓа ситуацијава за жал :^)
Со Кембел нешто се убрза играта, им го зеде паметот кај вториот гол (party) клетите грци без идеја, изгледа чекаа грешка нешто ама одбраната беше ок.
 

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,391
9,099
1,683
Кушкундалево
Кембел лошо ја почна утакмицата. Тоа пречката на Фламини беше негова грешка затоа што му ја подаде многу назад и французот одвај шутна. Асистенцијата за вториот беше ептен добра. Озил некако не одигра како што сум навикнат да го гледам. Немаше некои јаки нафрлувања, некои топки во празно... без Алексис не го бива Озилчо. Волкот е најскапото дрво на планетата. Зема 140К фунти неделно, промашува празни голови и го нема никаде на теренот. :facepalm2
 

Thrashbt

Староседелец
6 октомври 2012
233
86
1,038
26
Битола
Денес Арсенал игра против Астон Вила на гости. Еве ги стартните 11 за Арсенал. Одиме на победа ! COYG !

 
  • Like
Реакции: Altaïr