1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Фан клуб на Арсенал

Дискусија во форумот 'Спорт' започната од oneil, 17 февруари 2012.

 1. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  Ам на крајот и за малку стварно ќе дадеше четири :biggrin
   
  На Altaïr му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Outrider

  Outrider A Witty Cat
  Член на администрација

  Зачленет на:
  23 мај 2013
  Мислења:
  4,725
  Допаѓања:
  5,266
  No Casorla no problem испаѓа ситуацијава за жал :^)
  Со Кембел нешто се убрза играта, им го зеде паметот кај вториот гол (party) клетите грци без идеја, изгледа чекаа грешка нешто ама одбраната беше ок.
   
 3. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  Кембел лошо ја почна утакмицата. Тоа пречката на Фламини беше негова грешка затоа што му ја подаде многу назад и французот одвај шутна. Асистенцијата за вториот беше ептен добра. Озил некако не одигра како што сум навикнат да го гледам. Немаше некои јаки нафрлувања, некои топки во празно... без Алексис не го бива Озилчо. Волкот е најскапото дрво на планетата. Зема 140К фунти неделно, промашува празни голови и го нема никаде на теренот. :facepalm2
   
 4. Thrashbt

  Thrashbt Староседелец

  Зачленет на:
  6 октомври 2012
  Мислења:
  233
  Допаѓања:
  86
  Денес Арсенал игра против Астон Вила на гости. Еве ги стартните 11 за Арсенал. Одиме на победа ! COYG !

  [​IMG]
   
  На Altaïr му/ѝ се допаѓа ова.
 5. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  3+ или ништо :D
   
  На Altaïr му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Еве ви го Жиру пак, ќе мавне хет трик пак. :)
   
 7. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Ај добро доста се 2 гола. :zelen
   
 8. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  За полувреме доста се, за до крај уште 3 :D Да пукнеме и ние една петарда.
   
 9. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Ај да не кажувам што ги изиграв. :zelen
   
 10. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Можно ли е да ме послужи среќата овојпат?
  Од 0-2 голови ја играв иначе. :patos
   
  На Хоуп* му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: