1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Тип на денот

Дискусија во форумот 'Спорт' започната од Hip.Hop_MKD, 17 февруари 2012.

 1. The_Mayor

  The_Mayor Фраер од пелени

  Зачленет на:
  18 март 2012
  Мислења:
  2,838
  Допаѓања:
  6,527
  Helsingborg - Mjällby 2-1
   
 2. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  Јавена а ? : )
  Ја фати два дна по ред, да е жиф и здраф Пандеф, фати га ичера дерби 2+ : )
  Днска иам следеќи тип
  Бенфика 1
  Оребро 1
  Бешикташ 1
   
 3. The_Mayor

  The_Mayor Фраер од пелени

  Зачленет на:
  18 март 2012
  Мислења:
  2,838
  Допаѓања:
  6,527
  ебати пандев, баш тој ме заеба мене...бенфика 3+ ја имам од твоите а турците исто, претходниот пат со бурсаспорт 2ка ја пишав тие 3-0 изгубиа- денес мора да победат.
  Друго инфо - прилично сум сигурен дека Јуве денес ќе ги прекрши Лацио (Вукичевич 2 гола , Пирло 1):zelen
   
 4. Solstice

  Solstice Nujabes

  Зачленет на:
  28 август 2012
  Мислења:
  1,413
  Допаѓања:
  1,536
  Кој ти е тој Вукичевич? :D
   
 5. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  Маја : )
   
  На Solstice му/ѝ се допаѓа ова.
 6. The_Mayor

  The_Mayor Фраер од пелени

  Зачленет на:
  18 март 2012
  Мислења:
  2,838
  Допаѓања:
  6,527
  Вучинич де
   
 7. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  The_Mayor Брат, еди к*р бе : P haha
  Днкска тешки сигурице брат
  Ла Коруња - Атл. Билбао 1
  Фиорентина - Торино 1
  Meталург - Киелце 1 и минус голови
  Ѕвезда двојка, толика сс мал фас : )
   
  На The_Mayor му/ѝ се допаѓа ова.
 8. The_Mayor

  The_Mayor Фраер од пелени

  Зачленет на:
  18 март 2012
  Мислења:
  2,838
  Допаѓања:
  6,527
  Juventus - Milan 2
  Tottenham - Manchester City 2-2
  Sochaux - Bordeaux gg & 3+
  Genclerbirli - Fenerbahce 2 $ 2-3
  Inter - Parma 1-1
  Liverpool- Chelsea 2+pp 2+vp
  Sevilla- Atl. Madrid 2+pp
  Getafe- Espanyol 2+ pp

  мое мислење 6 од 8 би требело да помини:)
   
 9. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  Фенербахче брат тежак икс
  а и Ливерпул увек игра сс три кила муда протиф фаворити : )
   
 10. The_Mayor

  The_Mayor Фраер од пелени

  Зачленет на:
  18 март 2012
  Мислења:
  2,838
  Допаѓања:
  6,527
  Ништо не е сигурно во фудбалите, чиста среќа....нема знаење.
  Од сите овие мене манчестер сити ми изгледа како најсигурна, зошто тотенхем се турли тава...Герет Бел им е повреден, море пола тим не им игра ама не знаеш како ќе изиграат денес.
   

Сподели: