1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Тип на денот

Дискусија во форумот 'Спорт' започната од Hip.Hop_MKD, 17 февруари 2012.

 1. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Не сум сигурен баш ама мислам дека треба тие 3 горе да ги фатиш за да си добитна, секоја наредна фатена ја зголемува добивката, така јас мислам. :)

  Не се секирај иначе, Чикаго ќе победи. И јас го имам.
   
 2. Ана-Каренина

  Ана-Каренина Староседелец

  Зачленет на:
  25 февруари 2012
  Мислења:
  998
  Допаѓања:
  1,749
  Во два часот ќе навиваме за Чикаго.:D
  Благодарам на одговорот, повеќе немат да пишам во sport life.:zelen
   
 3. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Јас сум најверен фан на Чикаго, нема шанси да не зезнат. :)
  Нема проблем иначе. :)
   
  На Ана-Каренина му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Ана-Каренина

  Ана-Каренина Староседелец

  Зачленет на:
  25 февруари 2012
  Мислења:
  998
  Допаѓања:
  1,749
  41-56 на полувреме. Дали е можно??? Ццццц само ако ме зафрнит оваа.:besen:besen
   
 5. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Ништо де. Претпоставувам не гледаш кошарка, ова не е ништо. Јас веќе ја заокружив. :)
  Овие другиве нешто ме зафркаваат.
   
 6. Ана-Каренина

  Ана-Каренина Староседелец

  Зачленет на:
  25 февруари 2012
  Мислења:
  998
  Допаѓања:
  1,749
  Премногу ретко гледам кошарка затоа не ни пишав, мене во план ми беше Јуве да ги играм.:D Иначе ова со ливчево двете утакмици што ги имам пишани 1 и три плус одделно, тие ја комплицираат работата.:patos
   
 7. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Ако добиеш ќе частиш.
  Се зезам. :)
   
 8. Ана-Каренина

  Ана-Каренина Староседелец

  Зачленет на:
  25 февруари 2012
  Мислења:
  998
  Допаѓања:
  1,749
  Најверојатно Чикаго ќе не паднат. :/ То е знак да не пишам појќе ливчиња, ете дури и ми ја згрешија утакмицата.:patos
   
 9. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  А виде ли колку изгубија? 5 поени разлика, 106:101. Во втора четвртина да играа подобро ќе добиевме. :)
   
 10. Ана-Каренина

  Ана-Каренина Староседелец

  Зачленет на:
  25 февруари 2012
  Мислења:
  998
  Допаѓања:
  1,749
  А Јуве си тепаа 7-0. Ццццц. Ај барем и Севиља ја утнав да нем и е мака.
   

Сподели: