1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Тип на денот

Дискусија во форумот 'Спорт' започната од Hip.Hop_MKD, 17 февруари 2012.

 1. Hip.Hop_MKD

  Hip.Hop_MKD Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,192
  Допаѓања:
  3,931
  Епа ајде за тие што обожаваат да типуваат за да сите фатиме по некое денарче.
  Слободно типувајте. Ова е за да добиеме. Воедно и пофалете се за тоа колку сте добиле. : )

  Забрането е: спамирање и рекламирање на линкови што водат до сајтови за типување!
   
 2. Maks

  Maks Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,363
  Допаѓања:
  1,863
  Бидејки нема натпревари сега од утре ке има нешто сега само ке кажам дека најголемата добивка ми била 6000ден. другото е ситно, додека мојот помал брат за неполн месец олесни една обложувалница за 45 000ден. активен е и ги прати натпреварите моите типови поставени овде ке бидат од него :D
   
  На Hip.Hop_MKD му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Hexasto

  Hexasto Истакнат Член

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  1,082
  Допаѓања:
  1,631
  Portland - Clippers 2ka
   
 4. Тони

  Тони Нов член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  0
  Сакаш да добиеш лесна паричка а си напишал дека е забрането рекламирање мислам немам зборови...:nah
   
 5. Hip.Hop_MKD

  Hip.Hop_MKD Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,192
  Допаѓања:
  3,931
  Рекламирање кој водат на страници за кој треба да платиш за да добиеш тип. :) Се овде зависи од добрата воља на членовите..
   
 6. Hexasto

  Hexasto Истакнат Член

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  1,082
  Допаѓања:
  1,631
  Инаку типов излезе од вчера Клиперс тепаа :)
   
 7. Тони

  Тони Нов член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  0
  Повеќето страни работат за своите пријатели и посетители , а не за пари како што мислиш ти!!!
   
 8. oneil

  oneil Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  7
  Сабота 17.02

  Sunderland - Arsenal: GG
  Hertha - B. Dortmund: 2
  Juventus - Catania: 1
  Neath City - Preston: 1

  5.5 коефициент.

  ___________________________________________________________

  +++++++++

  Предлог од мене за 24 натпревари кои ќе се одиграат викендов.

  Barcelona - Valencia: 1&3+ = 1.8
  Sunderland - Arsenal: 2 = 2.5
  Southampton - Derby: 1 = 1.6
  Hibernian - Celtic: 2 = 1.35
  Ajax - NEC: 1 = 1.35
  Anderlecht - Westerlo: 1-1 = 1.4
  Hertha - Borusia D.: 2 = 1.55
  Freiburg - Bayern M.: 2 = 1.35
  Mersin - Galatasaray: 2 = 1.75
  Fenerbahce - Sivasspor: 1 = 1.55
  PAOK - Aris: 1 = 1.8
  Cesena - Milan: 2 = 1.6
  Roma - Parma: 1 = 1.6
  Udinese - Cagliari: 1 = 2
  Juventus: Catania: 1 = 1.35
  Liverpool - Brighton: 1 = 1.25
  Chelsea - Birmingham: 1 = 1.35
  Norwich - Leicester: 1 = 1.9
  Neath Athletic - Preston: 1 = 1.45
  Levante - Rayo V. : 1 = 2.4
  La Coruna - Barcelona B: 1 = 1.85
  Vallaloid - Girona: 1 = 1.45
  Groningen - PSV : 3+ = 1.6
  PSG - Montpellier: 1 = 1.75
   
  На Hexasto му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Boskovski

  Boskovski Нов член

  Зачленет на:
  18 февруари 2012
  Мислења:
  24
  Допаѓања:
  9
  На ipopovski и Blueberry им се допаѓа ова.
 10. Blueberry

  Blueberry Староседелец

  Зачленет на:
  12 февруари 2012
  Мислења:
  205
  Допаѓања:
  158
  На Boskovski му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: