Тип на денот

Hip.Hop_MKD

Староседелец
15 февруари 2012
2,192
3,931
743
Епа ајде за тие што обожаваат да типуваат за да сите фатиме по некое денарче.
Слободно типувајте. Ова е за да добиеме. Воедно и пофалете се за тоа колку сте добиле. : )

Забрането е: спамирање и рекламирање на линкови што водат до сајтови за типување!
 

Maks

Староседелец
Бидејки нема натпревари сега од утре ке има нешто сега само ке кажам дека најголемата добивка ми била 6000ден. другото е ситно, додека мојот помал брат за неполн месец олесни една обложувалница за 45 000ден. активен е и ги прати натпреварите моите типови поставени овде ке бидат од него :D
 
  • Like
Реакции: Hip.Hop_MKD

Тони

Нов член
13 февруари 2012
4
0
1
34
Сакаш да добиеш лесна паричка а си напишал дека е забрането рекламирање мислам немам зборови...:nah
 

Hip.Hop_MKD

Староседелец
15 февруари 2012
2,192
3,931
743
Сакаш да добиеш лесна паричка а си напишал дека е забрането рекламирање мислам немам зборови...:nah
Рекламирање кој водат на страници за кој треба да платиш за да добиеш тип. :) Се овде зависи од добрата воља на членовите..
 

Тони

Нов член
13 февруари 2012
4
0
1
34
Повеќето страни работат за своите пријатели и посетители , а не за пари како што мислиш ти!!!
 

oneil

Истакнат Член
17 февруари 2012
7
7
303
28
Сабота 17.02

Sunderland - Arsenal: GG
Hertha - B. Dortmund: 2
Juventus - Catania: 1
Neath City - Preston: 1

5.5 коефициент.

___________________________________________________________

+++++++++

Предлог од мене за 24 натпревари кои ќе се одиграат викендов.

Barcelona - Valencia: 1&3+ = 1.8
Sunderland - Arsenal: 2 = 2.5
Southampton - Derby: 1 = 1.6
Hibernian - Celtic: 2 = 1.35
Ajax - NEC: 1 = 1.35
Anderlecht - Westerlo: 1-1 = 1.4
Hertha - Borusia D.: 2 = 1.55
Freiburg - Bayern M.: 2 = 1.35
Mersin - Galatasaray: 2 = 1.75
Fenerbahce - Sivasspor: 1 = 1.55
PAOK - Aris: 1 = 1.8
Cesena - Milan: 2 = 1.6
Roma - Parma: 1 = 1.6
Udinese - Cagliari: 1 = 2
Juventus: Catania: 1 = 1.35
Liverpool - Brighton: 1 = 1.25
Chelsea - Birmingham: 1 = 1.35
Norwich - Leicester: 1 = 1.9
Neath Athletic - Preston: 1 = 1.45
Levante - Rayo V. : 1 = 2.4
La Coruna - Barcelona B: 1 = 1.85
Vallaloid - Girona: 1 = 1.45
Groningen - PSV : 3+ = 1.6
PSG - Montpellier: 1 = 1.75
 
  • Like
Реакции: Hexasto